Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki várni szeretne vele a nászéjszakéig?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nem vallási, hanem erkölcsi okokból nem szeretném házasság előtt. Azt szeretném, ha a férjemmel történne meg, és előtte nem adnám oda magam másnak, azé lennék, aki feleségéül választ. Azt tapasztalom, hogy a fiúk kinevetik ezt a felfogást, volt már, hogy hülyének néztek. A szüzesség erény, de nálunk már szinte fél az ember, ha rákérdeznek, és ő még ''tiszta'', holott mint mondtam, valójában ez a természetes dolog. Úgy érzem, nagyon különálló vagyok evvel a nézetemmel, és rossz érzés. 22/L
2013. aug. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Fura, mert csak egy évvel vagyok nálad idősebb, de mintha egy teljesen másik világban élnénk, olyanokat írsz.. Először is, ha én gyűlölök, undorodok valamitől, akkor is felnőtt nő vagyok és nem ítélkezem mások fölött, akik mégis megteszik.. Én pl úgy lazítok szabadidőmben, hogy genetika kutatásokat olvasok, engem ez kikapcsol, ettől függetlenül eszembe se jutna furán nézni azokra, ahogy te írod "meg van a véleményed róla", akik másképp élnek. (akkor sem ha ők is így gondolkodnak rólam)


Másodszor. Nagyon igaza volt annak, aki azt mondta ne nyilatkozz olyasmiről, amiről elképzelésed sincs. Nem lehet kijelenteni a gombára, hogy undorító íze van, amíg meg sem kóstoltad. Ugynaígy nem tudhatod, hogy nem-e megy rá egy házasságra a rossz szex, amíg a szexről pusztán videókat láttál meg képeket. Nincs baj azzal, ha valaki úgy gondolkodik, mint te.. de akkor mondja azt, hogy abban reménykedem, vagy azt szerteném, hogy fogadjon el, ne jelentsd ki, hogy ha szeret nem fog rá menni, mert ezt nem tudhatod.


Lenne egy kérdésem is.. Volt már komoly kapcsolatod? Tudod, számomra elképzelhetetlen, hogy felnőtt nőként, egy férfival, aki boldoggá tesz, megnevettet, úgy érzem a másik részem ne vonzzon szexuálisan.. ha volt már komoly kapcsolatod, te mégis mit tettél ilyen helyzetben? Bűnösnek érezted magad, a vágyaid miatt? Vagy abszolút nem is éled benned fel ilyesmi? ha amásodik tipp a helyes, nem félsz tőle, hogy hozzámész valakihez, éveket vár rád és akkor sem fogsz vágyni a szexre? Akkor már nem fogod mocskos dolognak érezni?


A kérdésed alatt azt írod ez a természetes dolog.. Ez hol, mikor és miért természetes?


Remélem nem sértettelek meg. 23/L

2013. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

Egy érett felnőtt párkapcsolathoz hozzátartozik a szex.

Igenis maradi, amit leírsz. Nem életképes.


Régebben szűzen mentek férjhez, de 1-2 hónap udvarlás után kb. 18 évesen. És egyáltalán nem biztos, hogy ettől jobban működtek a házasságok, mint most.


Nem fogsz olyat fiút találni, aki 2 hónap után megkéri a kezedet. Sem olyat, aki éveket várna, hogy jobban megismerjétek egymást.

És az egymás megismeréséhez valóban beletartozik a szex is. Lehet hogy impotens? Vagy perverz? Vagy szimplán csak nem tud téged kielégíteni? Nem egyeznek az igényeitek?

Te heti 5-ször akarnád, de neki elég heti 1-szer?


Ne legyenek illúzióid, a férfi-nő kapcsolat lényege a szex, ha nem működik, akkor az egész kapcsolatot megette a fene.

Mielőtt ler.ibancoznál, 19 évesen vesztettem el a szüzességemet, és kb. 18 éves koromig én is így gondolkodtam, mint te. Remélhetőleg neked is megjön majd az eszed, ha találsz olyan fiút, akihez valóban vonzódsz.

Csak egy jó tanács. 1. randin képzeld el, hogy lefekszel vele. Ha nem tudod elképzelni, már ne is menj el a 2. randira, mert felesleges.

2013. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Igen, járnék.
2013. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
volt komoly kapcsolatom es igen 2 evig egyutt voltunk
2013. aug. 15. 22:05
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem igaz, hogy 2 hónap után nem kérhetik meg a kezét. Engem a férjem 1 hónap után kért meg. De akkor már szex is volt 2 hete, ami nagyon jól működött.


Egyébként meg te jössz azzal hogy ne ítéljenek el téged, ne szidjanak, ezért a gondolkodásért, viszont te megteszed ezt azokkal a lányokkal, akik szexelnek házasság előtt....


Mondván, megvan a véleményed róluk! Ez is ítélkezés...


27/N

2013. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

volt komoly kapcsolatom es igen 2 evig egyutt

voltunk


...majd beleunt a várakozásba.jó nagy vasutas lehetett,h addig is bírta.

2013. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Tisztellek téged. A legtöbben elítélnek, pedig csak van tartásod. A te szíved joga eldönteni, mit szeretnél. Sokan bánják, hogy odaadták magukat valakinek. Ha valaki a házasságig vár rád, az tiszta szívből szeret, és meg fog érteni. De azért ismerd el, a párod elég sokáig foghatja vissza magát, és ez megronthatja a kapcsolatotokat.
2013. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Ennek köze nincs a tartáshoz, sem pedig az erkölcshöz.
2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Pedig ez mind erkölcs kérdése. Nem emiatt szakítottunk, teljesen egyéb okai voltak, de ez nem ide tartozik.
2013. aug. 16. 09:17
 40/50 A kérdező kommentje:
Kedves 37/39. Köszönöm! :)
2013. aug. 16. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!