Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak még a Földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak még a Földön olyan naív emberek, akik hisznek fiú-lány barátságban? Bődületes.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
15%

Létezik a fiú-lány barátság, és pont a lányok találták ki. Ez az úgynevezett "friendzóne" jelenség.


Tudod, amikor egy lány nem akar összejönni egy fiúval mert "nem az esete" (értsd: nem elég gazdag), akkor egyszerűen a friendzóne-ba száműzi, a vállán jó kisírnia magát, meg hülyíteni a pasast, de viszonozni, na azt soha nem fogja.


Szóval - sajnos - létezik.

2013. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
létezik, nem minden esetben lehetséges, de létezik
2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

17:59, hja, nem megy minden nő a pénzre, állítólag léteznek normális lányok. Állítólag földönkívüliek is léteznek, kár hogy földönkívülit gyakrabban látok...

Azonkívül meg, ha egy almának a 99%-a megrohadt, te sem fogod azért az 1%-ért megenni, úgyhogy sorry, nemvagyok vevő az álszent, sunyi trollkodásodra.

A mínuszt meg zsigerből kaptad is, hülye.

2013. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

-as.

Tudom, hogy léteznek ilyen naívak, mint például Te. Elmondom neked, hogy akivel 20 éve barátok vagytok, annak egy időben kellettél volna.

Soha nem voltam frusztrált és BARÁTnőm sem volt soha. Vagyis volt, de érdekes hogy mindet megdugtam.


Majd ha kicsit tapasztaltabbak lesztek, észre fogjátok venni. Én sokszor megmosolygom ezeket a "barátságokat, haverságokat" mert annyira átlátszóak. A legmegdöbbentőbb, hogy a kb 80%ban a szerelmes fél soha az életben nem mondja meg a másiknak, hogy mit is érez iránta.


Egyébként csinálhattok próbát is! Az érintett erősebb fél(tehát aki tényleg!! nem akar semmmit a másiktól!) próbálja meg elcsábítani a gyengébbik felet(kizárásos alapon :)). Garantálom, hogy sikerülni fog!


Érdekes, nem?

2013. aug. 24. 10:49
 15/52 anonim ***** válasza:
"annak EGY IDŐBEN kellettél volna"
2013. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Akkor ugye, hogy nincs fiú-lány barátság? ;)
2013. aug. 24. 13:12
 17/52 anonim ***** válasza:

látod, hogy te is azt írod, hogy van


például azután, miután az a bizonyos egy adott idő lejár

2013. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Attól mert neked nem jött össze....nem kell le-naívozni azt akinek meg IGEN!
2013. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
ez nem jár le. Azért kezdtetek barátkozni, mert az egyik többet akart. Kétlem, hogy elmúlt már a vágy, max csak szunnyad. De próbáld ki nyugodtan amit fentebb írtam. Garanciát vállalok rá!
2013. aug. 24. 13:31
 20/52 anonim ***** válasza:

Te meg azt nem érted meg, hogy igenis elmúlik egy idő után és képes a másik fél csak barátként gondolni az illetőre.

Volt egy fiú gimiben aki ilyen tipikus kocka volt én meg hát pont az ellenkezője. Felvett msn-en, beszélgettünk aztán elég gyatrán, de bepróbálkozott, kikosaraztam. Ez volt 5 éve. Azóta barátok vagyunk, nem akar tőlem semmit és időközben rájött, hogy nem kellenék neki, mint barátnő, mert nagyon más az életvitelünk, nem illünk össze. De barátok vagyunk.

2013. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!