Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak még a Földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak még a Földön olyan naív emberek, akik hisznek fiú-lány barátságban? Bődületes.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:12
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

20as. Tényleg nem érted? Saját magadnak mondasz ellent és engem igazolsz, mint itt mindegyőtök. Miért kezdtetek el "barátkozni"? Mert akart tőled valamit. Szerinted kinőtte? Nem, csak beszart, mert már kikosaraztad. Nem kellenél neki? Dehogynem!! Mondom, nyomolj rá, ha nem hiszel nekem! 100%, hogy minimum megdugna ha arról lenne szó, ha tehetné.


Naív vagy. De ez nem baj! A lányok 95% ilyen különben ezzel a témával.

2013. aug. 24. 13:50
 22/52 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy a te tapasztalataid miatt naivnak titulálsz mindenkit aki nem ért veled egyet.


És akkor mi van, ha az én esetemet nézzük, ahol nekem barátnőm van, akit szeretek, a másik csajnak meg, akivel csak haverok vagyunk meg pasizási trükköket adok, hogy végre megszerezze a csávót, akibe egy ideje belezúgott.


Most akkor valamelyikünk hazudik, és igazából csak két alibikapcsolatunk van, hogy ne derüljön ki, hogy egymással akarunk kefélni? Ne legyél már primó!

2013. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Tök másról beszélsz. Én még annak is szoktam jó tanácsot adni, akit utálok mint a szart.


Az a baj, hogy nem jól értitek amit írok.

2013. aug. 24. 14:20
 24/52 anonim ***** válasza:

Nem beszél tök másról, te vagy teljesen értelmetlen...Az ő esetükben ráadásul még csak a vonzódás sem áll fent.


De jó. tegyük fel, hogy megdugna a fiúbarátom. És ? Ahhoz két ember kell, tudja, hogy ugysem lesz köztünk semmi. Akkor ennek ellenére szerinted miért barátkozik velem??? Meg akkor ez mi ha nem barátság, te nagyon okos?

2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
# 24 ne a te esetedből induljunk ki, mert az rossz példa
2013. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen okból kezdtünk barátkozni. az régen volt, most meg most van. Ez barátság, akárhonnan nézzük. Akkor lenne álbarátság, ha még mindig arra hajtana , hátha megkap, azért lenne a barátom. De nincsenek hátsó szándékai.
2013. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyáltalán nem rossz példa. A kérdező arra kíváncsi, van-e fiú és lány között barátság. Nem azt, hogy van -e olyan barátság, hogy nem abból indul ki, hogy az egyik többet akar. Mondtam. az régen volt, most meg barátság van. pont!
2013. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

27es. Félreértettél :D


Nem azt kérdezem, hogy van e fiú-lány barátság, tudom jól, hogy nincs fiú-lány barátság!!

A kérdés arról szól, hogy vannek olyan NAÍV emberek akik HISZnek ebben :)

2013. aug. 24. 15:00
 29/52 anonim ***** válasza:
Jó akkor a kérdésedre a válasz. Nincsenek. Mert nem NAIV-ak, hanem tapasztalatból tudják, hogy van fiú-lány barátság. Elég szánalmas, hogy neked nem jött be, és akkor már ez az általad felállított törvény kell, hogy érvényes legyen mindenkire szerinted.
2013. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
De neked sem jött be, mert eleve rád nyomult a srác, te ostoba! :D basszus, hogy ostoba emberek vannak..
2013. aug. 24. 15:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!