Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak még a Földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak még a Földön olyan naív emberek, akik hisznek fiú-lány barátságban? Bődületes.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:12
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
És akkor mivan te nyomorék ???! Ezt mondom, hogy attól még ami MOST van köztünk az szerinted mi ha nem barátság , te idióta!
2013. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

XD XD XD nem lehetsz ennyire hülye!!

Vagy csak szivatsz?


Most őszintén!! Szivatsz vagy tényleg nem érted?

2013. aug. 24. 15:08
 33/52 anonim ***** válasza:

Te nem érted -.-'


Tessék, HA MOST NEM AKARUNK EGYMÁSTÓL SEMMIT CSAK BARÁTSÁGOT AKKOR AZT TE MINEK NEVEZED, HA NEM BARÁTSÁGNAK????


Erre válaszolj, baromi nehéz mi ?-.-'

2013. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

"tudom jól, hogy nincs fiú-lány barátság!!"


A te olvasatodban talán nincs. Az, hogy neked ilyenben nincs részed, másnak még lehet.


"A kérdés arról szól, hogy vannek olyan NAÍV emberek akik HISZnek ebben :)"


Nekem több mint 8 éve részem van benne. Mint mondtam, ez nem naivság kérdése. 8 éve működik tökéletesen, soha nem akart egyikőnk sem többet a másiktól.

2013. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj,akivel azon voltunk,hogy összejöjjünk.Pont egy ilyen újdonsült "barát" állt közénk,akiről nem hitte el,hogy hajt rá.Én féltékeny voltam,mert 1 hónapja se ismerte azt a buz1gyereket.A vége az lett,hogy hoppon maradtam egy ilyen "barát" miatt.Akiről nem hitte el,hogy vannak hátsó szándékai.Ismételten igazam lett sajnos.Olyan nővel soha nem fogok kezdeni,akinek fiú barátai vannak,mert annak mindig rossz vége van.
2013. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Utolsó. Miért maradtál hoppon? Összejött a csaj a barátjával? Akkor az már szerelem, soha nem volt barátság.Valszeg a csajodnak is mindig tetszett az a fiúbarát, csak nem hitte el, hogy viszonozva van ez, de mikor rájött akkor inkább őt választotta. ez tök más szitu.
2013. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
47%

A lány állítólag belém volt szerelmes és még állítása szerint mindig az.Mégis összejött azzal a görénnyel.Rám nem szánt időt,rá igen.Biztos tényleg nagyon "szeretett".

A hülye ku*va.Egyszer elmentek együtt megölni magukat és akkor jöttek össze,mert én azt mondtam,hogy nem érdekel hova megy.Utólag közölte,hogy közösen akartak öngyilkosok lenni.Megsértődött,hogy elküldtem a ku*va anyjába,amiért találkozgat azzal a hülye gyerekkel,akit 1 hónapja szedett össze itt ráadásul.Utána azt kívántam neki,hogy dögöljön is meg.Remélem azóta tényleg öngyilkos lett ő is,meg az a 210 centis kopasz tetű is.Remélem mindkettő elolvassa ezt és magára ismer és felfordul végre,hogy legyen 2 sír,amit lepisálhatok.

2013. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Elég beteg emberek vagytok....
2013. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

nem veled jön össze = hülye ku*va


ok..

2013. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

#29:Nem azért hülye ku*va,hanem,mert hónapokon keresztül hitegetett és lelki szemetesnek használt.Tartottam benne a lelket,amikor nem volt senkije.Megkeresett,hogy szerelmes belém és megakarja próbálni velem.Erre meg ezt csinálja.Vergődik 19 évesen,mint egy 15 éves tini.

Ráadásul hazudozott össze-vissza.De én voltam a hülye,mert sokadjára is szóba álltam vele.Nem először tartott talonban az a büdös r*banc és b*szta át a fejem.

2013. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!