Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak még a Földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak még a Földön olyan naív emberek, akik hisznek fiú-lány barátságban? Bődületes.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:12
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
#39*
2013. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hülye. És a ku*va az aki pénzért szexel ;)
2013. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Azért még remélem,hogy megdöglik.
2013. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, hogy ilyet kívánsz egy embernek.
2013. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

#44:Nem ember,hanem egy utolsó retardált féreg,aki nem méltó arra,hogy embernek nevezzék.Egy utolsó önző büdös ku*va.Egyszer majdnem túltettem magam rajta,próbáltam elfelejteni úgy,hogy nem álltam szóba vele és közöltem is,hogy ne keressen.Erre küldött nekem egy búcsúlevelet.Felhívtam aztán még mindig élt.Aki azzal szórakozik,hogy másoknak beadja,hogy ő megöli magát és ezt 2-3 alkalommal eljátssza 3 hónapon belül,az szerintem nem nevezhető embernek,mert egy nyomorék érzelmi szadista.A másik meg az érzelmi zsarolásai.Ha valami nem tetszett neki,akkor kapásból elkezdett végletekben beszélni.Szerintem aki más emberek érzéseivel játszik az megérdemli,hogy megdögöljön.Régen tényleg szerettem,de minden empátiát kiölt belőlem,amit a fajtája iránt éreztem.

A másik meg,hogy ha megkeresek valakit,hogy összeakarok jönni vele és 2 hónapig még arra se képes,hogy elém tolja a pofáját,aztán elkezdi 2 hét után hajtogatni,hogy öngyilkos lesz,az már nem azért,de menjen a retkes ku*va anyjába.

2013. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

"Szerintem aki más emberek érzéseivel játszik az megérdemli,hogy megdögöljön"


Nagyon rosszul gondolod. Elég labilis lehet a lány, akinek pszichiáterre lenne szüksége, látszik, hogy nem ura önmagának, nem tehet róla, hogy ilyen.

Ez a véleményem, de hagyjuk is. Ugyis csak duzzogsz.

2013. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
tényleg nem volt szép dolog tőle ezzel "fenyegetőzni", de az is túlzás, amit te csinálsz
2013. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Én csak azt kívánom neki,hogy végre ne csak fenyegetőzzön,hanem tegye meg,ha annyira ezt akarta,mert ezt érdemli.Idióta féreg.Ha egy szakadék szélén állna az biztos,hogy magam rúgnám le.
2013. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

33as!


Gondolkozz már egy kicsit! Attól, hogy nem tudod a másikról, hogy érez valamit, attól még érez! Lehet tagadja és soha nem mondja el! Ennek ez a lelki háttere. Ezt nem fogjátok fel. Barátságról beszülünk! Nincs olyan, hogy EGYIK FÉL SEM akar semmit. Kérdezz rá majd egyszer őszintén(ha kell legyetek spiccesek), hogy valaha akart e tőled valamit(azért a múltra kérdezz, mert a jelent tagadja!). Majd utána megérted, hogy mi hogy működik :)

2013. aug. 25. 09:23
 50/52 anonim ***** válasza:
15:16-nak van igaza, zöld pacsit kapott! Létezik fiú-lány barátság különben a nők nem tudnák a friendzóne-ba pakolni azokat akikkel nem jönnének össze mert "nem elég jók hozzájuk" de a szimpátiájukat azért elfogadják. Erre való a friendzóne.
2014. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!