Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyaltalan buktassam le?

Figyelt kérdés

A pasim facebookon es telo tartja a kapcsolatot az egyik volt baratnojevel akit meg regen felesegul akart venni. Azota a lanynak van mar csaladja es megis tartjak a kapcsolatot, olyan meghitten.

Nekem ez igy nem kell, hogy az en kapcsolatombol esetleg kilegyek turva. Nem tudom pontosan megitelni, hogy mi lehet koztuk baratsag vagy esetleg a lang nem aludt ki, de az teny, hogy a csaj is ferje hatta mogott es a pasim is titokban beszelnek. Nem laknak egy varosban es az sem jellemzo, hogy a baratom csak ugy elutazon, de nincs kizarva, hogy a csaj nem jon fel a varosunkban es esetleg meg talalkoznak is.

Bizalmatlansag reszemrol de azert hulyere se vegyenek. Nem tudom mit tehetnek, mert gondosan torli maga utan a fb beszelgeteseket, hogy tudnam az orra alla dorgolni esetleg "emlekezetesen bosszut allni rajta".

Mit tanacsolnatok ilyen esetben?


2013. aug. 28. 19:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

26 Ha a pasid exe el akarta volna a pasidat csábítani már réges rég meglépte volna, és egy millió alkalma lett volna rá.Ha: akarta volna.



Tömören.

2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
mi van ha az en pasim probalkozik nala?
2013. aug. 28. 20:41
 33/36 A kérdező kommentje:
egyaltalan minek kell titkolozni, ha minden vilagos lenne szamomra nem tettem volna fel a kerdest ezen az oldalon. masok tapasztalataibol es meglatasaibol is lehet sokat tanulni foleg ha epito jellegu...
2013. aug. 28. 20:45
 34/36 anonim ***** válasza:
nincs olyan, h "mi van, ha....", ezt akkor is vele kell tisztáznod, mert itt vki azt mondja h fuuuu, tuti megcsal, vki meg racionálisan közeliti meg a dolgot..
2013. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

33 Mi közöd van két ember múltjához??????????????????


Mi közöd ban ahhoz hogy az adott két ember kommunikál egyáltalán?


Ki vagy te hogy meg merd mondani egy vagy két felnőtt embernek hogy beszélgethetnek-e?


Mit képzelsz te magadról? Hogy mered egyáltalán felnőtt embernek megszabni, hogy kivel beszélhet?????????

2013. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy esetleg szüksége lehet rá, hogy másokkal is beszéljen ezekről a dolgokról? Sokan természetesnek veszik, hogy ők a kapcsolatukról beszélgetnek baráttal/barátnővel, de ha a partner csinálja ugyanezt, akkor kiakadnak...
2013. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!