Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyaltalan buktassam le?

Figyelt kérdés

A pasim facebookon es telo tartja a kapcsolatot az egyik volt baratnojevel akit meg regen felesegul akart venni. Azota a lanynak van mar csaladja es megis tartjak a kapcsolatot, olyan meghitten.

Nekem ez igy nem kell, hogy az en kapcsolatombol esetleg kilegyek turva. Nem tudom pontosan megitelni, hogy mi lehet koztuk baratsag vagy esetleg a lang nem aludt ki, de az teny, hogy a csaj is ferje hatta mogott es a pasim is titokban beszelnek. Nem laknak egy varosban es az sem jellemzo, hogy a baratom csak ugy elutazon, de nincs kizarva, hogy a csaj nem jon fel a varosunkban es esetleg meg talalkoznak is.

Bizalmatlansag reszemrol de azert hulyere se vegyenek. Nem tudom mit tehetnek, mert gondosan torli maga utan a fb beszelgeteseket, hogy tudnam az orra alla dorgolni esetleg "emlekezetesen bosszut allni rajta".

Mit tanacsolnatok ilyen esetben?


2013. aug. 28. 19:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
de minek nézegeted a telóját?
2013. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
nem itelem el, de kivulallonak erzem magam, csak ok tudhatjak, hogy milyen celbol targyaljak meg. amugy zarkozott ember, nem adja ki magabol a dolgokat hanem inkabb magaban orlodik. sokan mondjak az ismerosei kozul, hogy o nem ilyen volt, idokozben ellett rontva...
2013. aug. 28. 20:13
 23/36 anonim ***** válasza:

7 Hülye szöveg.


Múlt ismered a jelnetését ember? Nézz utána.

2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
De miért nem vele beszéled meg????
2013. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
16 Nagyon meg vagy hülyülve..
2013. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
nincs is mit nezzek a telojan, szoval errol nincs szo a jelenben. talan azt varom, hogy meggyozodjem nem arra megy ki a dolog, hogy a hattam mogott megcsaljanak. kulonben azonnal kilepnek nem lennek hulye, hogy turjem az ilyesmit.
2013. aug. 28. 20:19
 27/36 anonim ***** válasza:
de beszéld meg vele, kérdezd meg h mi ez az egész.. vagy találgathatsz reggelig is, de az kinek lesz jó????
2013. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
pl. egyszer kaptam tole egy mobilt amikor a sajatomat nem tudtam hasznalni, talaltam benne olyan uzeneteket, hogy hianyoznak a regi idok amikor meg eggyutt voltunk es minden jo volt szamunkra, mikor jossz be a varosba, alig varom, hogy ujra talakozunk, meg ilyenek. siman letagadta, hogy nem is ismeri az illetot.
2013. aug. 28. 20:26
 29/36 anonim ***** válasza:
akkor viszont nem tudom h mit mondjak.. de ha törli az üziket, h tudod elolvasni?
2013. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
ezeket megtudtam nezni, mert az egyik mobiljat adta, hogy hasznaljam es azokat a kimeno sms-et nem torolte. kulonben csak fb beszelgeteseit tudom megnezni.
2013. aug. 28. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!