Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyaltalan buktassam le?

Figyelt kérdés

A pasim facebookon es telo tartja a kapcsolatot az egyik volt baratnojevel akit meg regen felesegul akart venni. Azota a lanynak van mar csaladja es megis tartjak a kapcsolatot, olyan meghitten.

Nekem ez igy nem kell, hogy az en kapcsolatombol esetleg kilegyek turva. Nem tudom pontosan megitelni, hogy mi lehet koztuk baratsag vagy esetleg a lang nem aludt ki, de az teny, hogy a csaj is ferje hatta mogott es a pasim is titokban beszelnek. Nem laknak egy varosban es az sem jellemzo, hogy a baratom csak ugy elutazon, de nincs kizarva, hogy a csaj nem jon fel a varosunkban es esetleg meg talalkoznak is.

Bizalmatlansag reszemrol de azert hulyere se vegyenek. Nem tudom mit tehetnek, mert gondosan torli maga utan a fb beszelgeteseket, hogy tudnam az orra alla dorgolni esetleg "emlekezetesen bosszut allni rajta".

Mit tanacsolnatok ilyen esetben?


2013. aug. 28. 19:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

De a régi csaj most benne van a jelenben is, azt azért ne feledjétek.

És ráadásul titokban!

Ez itt a baj.

Még ha nincs is semmi, akkor is nagy baj van, ha úgy érzi a barátod, hogy titkolóznia kell előtted.

Ha pedig tényleg kavarnak a hátad mögött, akkor meg főleg nagy a baj...

Egy nagy-nagy beszélgetésre van szükségetek... és ha bármikor úgy érzed a beszélgetés során, hogy hazudik, azt sose hagyd rá!

A bosszúnak nincs értelme, kicsinyes dolog, legyen önbecsülésed és ne csinálj ilyesmit!

2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Baccardi01 ***** válasza:
Én csak egyet mondok: a bosszú semmire se jó!
2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy van az az illető. Szerintem amúgy mindenki annyit beszél az exeivel, amennyit akar. Főleg, ha nem megy az aktuális kapcsolata rovására. Én is szoktam pl. írni az exeim némelyikének születésnapra, és néha beszélünk is. Nincs ezzel semmi baj, nem kell túlreagálni.
2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
# 9/11 azt hiszem meglattad a lenyeget, nem egyszer lattam, hogy azok akik egyszer mar jartak ujra osszejottek es az sem szamitot, higy egyik vagy masiknak mar idokozben volt egy masik partnere.
2013. aug. 28. 20:00
 15/36 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetnenek baratok? Nekem is van csaladom, es tartom a kapcsolatot az ex-szel, es neha talalkozunk is, bar mi sem elunk egy helyen...Egy pillanatra el is gfondolkoztam, vajon az o baratnoje vagy-e:-) . Egyebkent a mi kapcsolatunk is meghitt, sokmindent csinaltunk vegig egyutt, es eleg sok a kozos is bennunk, es van egy furcsa kotodes kozottunk,de mar tulleptunk a multon, nem mukodott...az en ferjem megtanulta mar kezelni a helyzetet, az o baratnoje ki van rank akadva...pedig elhihetne, felesleges...Te se aggodalmaskodj..lehet, hogy azert torli a fb beszelgeteseket, mert feltekenykedsz...
2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
nem csak hetkoznapi beszelgetesek ezek, kibeszeli a kapcsolatunkat...
2013. aug. 28. 20:03
 17/36 anonim ***** válasza:
akkor meg beszéld meg vele.. a kibeszélés akkor se normalis
2013. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
es meglennel gyozodve, hogy a pasid teljesen tul van a volt baratnojen? sokat nem tudok az elozo kapcsolatairol.
2013. aug. 28. 20:05
 19/36 anonim ***** válasza:

mi is megbeszeljuk az o kapcsolati problemait, es az enyemeket is...jobban ismerjuk egymast barminel, konnyen tudunk tanacsot adni...ez meg nem elotelendo...


15. voltam

2013. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

felnott es megsem lehet vele megertettni az egyszeru dolgokat amit az atlag ember normalisnak vel. reszemrol sem okes, hogy a beszelgeteseit megneztem. ha nem lenne takargatni voloja akkor nem is gondoskodna arrol, hogy a beszelgeteseket torolje na meg a hivaslistakat es az sms-ket.

en nem parazok azon, hogy rogton ezeket toroljem es altalaban masok sem csinaljak

2013. aug. 28. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!