Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélsz engem ez miatt így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélsz engem ez miatt így látatlanban?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: két hete egy buliban össze gabalyodtam egyik kollégámmal, 32 éves, nős, gyerekek vannak. Én 27 éves vagyok és egyedülálló. Azóta a munkahelyen máshogy viselkedünk már egymással, persze úgy, hogy a többiek ezt ne vegyék észre, ha nem lát senki, szájra puszi, vagy egy érintés, ilyesmi. Nagyon vonz testileg. Nem tehetek róla. Kell. Akarom őt. Nem az a kérdés, hogy folytassam-e, hanem hogy kívülállók, elítéltek-e. Persze nagy valószínűséggel igen, de nem baj, írd le, mi a véleményed, rossz ember vagyok én most?
2013. aug. 30. 20:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%
Igen, el, és jelentem a kérdést mint provokációt.
2013. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%

"Elítélsz engem ez miatt így látatlanban?"


Olyan nincs hogy ez miatt!

"Elítélsz engem ezért?"


Válaszolva a kérdésre!


"Nem az a kérdés, hogy folytassam-e, hanem hogy kívülállók, elítéltek-e. Persze nagy valószínűséggel igen, de nem baj"


Ha előre kijelented,hogy tulajdonképp írhat bárki bármit,neked ez így jó,akkor mit érdekelnek a válaszok drága?

Csak nem provokálásra készülsz????

2013. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Elítéllek téged is, őt is. Tönkreteszitek a gyerekek életét! (Gondolom, ha a kollégád ilyenbe belement, akkor a kapcsolatuk a feleségével sem jó, egy kapcsolat pedig 2 emberen áll. Hacsak nem te csábítottad el.) Itt az egyetlenek, akik érdemtelenül veszítenek, azok a kollégád gyerekei.
2013. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szánalmas. Ha úgy tette volna fel a kérdést az illető, hogy "jaj megbántam, mert azért mégis csak van családja..de szeretem..mit tegyek?" akkor mindenki jött volna azzal, hogy de szánalmas vagy, sz@r vagy, hogy csábíthatsz el egy nős/gyerekes pasit, blabla.

De most hogy így tette fel, elítélsz-e.. valóban negatív pszichológia érvényesült, mindenki nyal, hogy ááá, nem:):)

Csak kedves válaszolók, gondoljatok bele, ha ti lennétek a férj felesége, akkor se ítélnétek el?:) Mind a két fél hibás, az igaz, viszont én nem veregetném a mellkasom a kérdező helyében...

2013. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleség helyébe nem is, a gyerekekébe képzeld magad. Apuci valami kis qrvát húzogat a munkahelyén.
2013. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
0%
#11/13. Ülj már le a seg**re!
2013. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

En nem itelek el de a tarsadalom es a karma elet el fog itelni es nagyon megfizetsz azert ha hazassagba belesz..ill resztveszel eg hazassagtoresben.

A masik ember vagy vagy allat egy allat nem tud uralkodni magan kielegiti a testi szugsegleteit erzeseit.

Egy ember uralkodik magan erkolcsi normak es ertekek onbecsules szabalyozza az eletet.

Es a tiedet mi szabalyozza?

Milyen ertekeid vannak? Mia szent szamdra ha egy hazassag nem az?

K

Nezz magadba a nagy semmibe rohansz egy par kellemes pill miatt.

2013. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel másnak a cselekedetei, nem én tartom a hátamat, hanem majd ti!

Majd utána ne gyere ide sirva, hogy nem maradt egy szál hajad sem!:):)

2013. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindig képzeld magadat bele a helyzetbe!Te mit szólnál,ha a férjed megcsalna,te meg otthon várnád őt a gyerekeiddel mindennap,anélkül,hogy tudnád mit művel a hátad mögött?
2013. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Őt jobban! Váljon el! Ja azt nem, mi? Akkor ki főz/mos rá? Csak dug téged, te meg hagyod
2013. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!