Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélsz engem ez miatt így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélsz engem ez miatt így látatlanban?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: két hete egy buliban össze gabalyodtam egyik kollégámmal, 32 éves, nős, gyerekek vannak. Én 27 éves vagyok és egyedülálló. Azóta a munkahelyen máshogy viselkedünk már egymással, persze úgy, hogy a többiek ezt ne vegyék észre, ha nem lát senki, szájra puszi, vagy egy érintés, ilyesmi. Nagyon vonz testileg. Nem tehetek róla. Kell. Akarom őt. Nem az a kérdés, hogy folytassam-e, hanem hogy kívülállók, elítéltek-e. Persze nagy valószínűséggel igen, de nem baj, írd le, mi a véleményed, rossz ember vagyok én most?
2013. aug. 30. 20:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem szeretnék az lenni, aki széttúrja egy gyerekes család életét. Bár az már szét van túrva, ha veled volt. Gondolj ara, hogy ez egy olyan ember, aki megcsalja a párját. Ezentúl esetleg Te leszel a párja. lehet, hogy neked is lesznek tőle gyerekeid. És lesz valaki, aki a ta családodat is széttúrja. és a gyerekeid életét.
2013. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Nem, nem provokációnak szántam a kérdést. Arra voltam kíváncsi, rossz ember vagyok-e ez miatt. Régebben eszembe sem jutott volna ilyesmi, lett volna már alkalmam nős férfiakkal kavarni, de nem tettem. Egyrészt, mert nekem ez nem fért bele akkor, másrészt, kapcsolatban voltam, és képtelen voltam a megcsalásra. Ez a kapcsolatom tartott 6 évig, és visszagondolva, megérdemelte volna, ha félremegyek, mert 6 évig jó voltam hozzá mint nő, mint ember, lelkitárs, anyagilag is segítettem, mégis dobott egyik napról a másikra. Kettő évig depressziós voltam, öngyilkos akartam lenni, kerültem az embereket, maga volt a pokol. Azóta nem is volt pasim, teljesen bezárkóztam lelkileg. Tudom, most senki nem fog megsajnálni, nem is kell, de miért legyek jó, ha hozzám sem voltak azok? Nem azt mondom, hogy ezentúl nős pasikra fogok bukni, de ő most akkor miért jött az életembe? Nem tehetek róla, hogy vonz.
2013. aug. 30. 21:16
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt.
2013. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

Ha már családos apákkal k.ratod magad,tanulj már meg normálisan fogalmazni!


Olyan meg nincs,hogy ez miatt,emiatt,vagy ezért!

2013. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amit utoljára írtál...

A feleséget hoztad ugyanebbe az állapotba, de téged ez nem érdekel, még a gyermekei sem...

2013. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

miért legyek jó, ha hozzám sem voltak azok?


Miért fizessek a boltban pénzért,mikor mások lopnak??

Még a felfogásod is szánalmas,már bocs....de nyugtasd magad akkor ezzel...

2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Téged dobtak, és most ezért bekavarsz egy család életébe, most már még arra is lehet gondolni, hogy te csábitottad el, hogy másnak is legyen fájdalma!

Egyet tanulj meg, hogy a pasikat ne pénzeld, azért szeressenek, ami vagy!Az ilyen nõket,akik pénzzel akarják megvenni a pasikat, mindet dobják!


Ha elmész egy szakemberhez jobban teszed, hidd el tud segiteni rajtad, ezt a pasit meg küldd el a jó francba, mert megint magadnak fogsz ártani, ujra megbetegszel lelkileg!

2013. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor értem!


Tehát te depressziós voltál,öngyilkos akartál lenni,mert valaki átvert,megalázott,és hülyének nézett téged....

Ti ugyanazt teszitek mással,de játszod a hülye értetlen fehér báránykát,aki farkasok közé keveredett.....

Szerintem menj vissza kezeltetni magad,vagy válts gyógyszert......

2013. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit is normális vagy,akkor képes lennél magadat kívülről nézni.....


Ha a pasi legalább a gyerekeire tekintettel van,szerinted ha kibukik a dolog,kit fog választani?

A gyerekei anyját,vagy téged?

2013. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

De nem kell, hogy engem válasszon!! Nekem nem kell olyan pasi, aki megcsalja a feleségét. Ez vágy, nem vagyok szerelmes belé! Nem én csábítottam el, ő kezdett ki velem.

Nem játszom a báránykát, csak leírtam az én történetemet is. Igen, azt megtanultam egy életre, hogy egyetlen pasit sem fogok pénzelni, csak szerelmes voltam.. és mindig megsajnáltam.

2013. aug. 30. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!