Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal, akinek csak egy hibája van de az eléggé rossz?

Figyelt kérdés

Szóval a fogai rosszak, rondák és büdös a szája nagyon, de külsőre nagyon jó alakja van, a feje is 10/8 legalább és belsőre se beképzelt, meg lekezelő, hanem tök normális, szerethető, barátnő típus.

Szerintetek idővel hozzá lehet szokni? Vagy mindig zavarni fog benne ez?



2013. szept. 10. 13:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na cignyokkal viszont nem járnék még tökéletes fogsorral se!!!
2013. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha beleszeretsz észre sem fogod venni ezt a kis hibáját, tapasztalat! :)
2013. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Van rágó, szájvíz, szájspray, különböző fogkrémek, stb.


Én sem vagyok tökéletes és ha a másikban csak ennyi probléma lenne, csak ennyire lenne tökéletlen, én összetenném a két kezem, mert végre egy normális nőre leltem!

2013. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem az őrlőfogaim elég rosszak voltak, sok évig, úgy jó 10-15 évig szenvedtem velük. Napi 2-3x mostam fogat, fogselymeztem, a tököm kivolt mindig azzal, hogy jajj miért nem mosol fogat. Más naponta egyszer, jó esetben. Én félévente jártam kontrollra, de ilyenek történtek, hogy egy szőlőmagra ráharaptam, és szétesett a fog, egyszerűen összetört, én meg köpködtem ki a darabjait. Egy évig nem volt pénzem megcsináltatni - gondolhatjátok.


Aztán már később, amikor elég sokat kerestem és nagyon elegem volt, egy profi fogásszal és egy fogtechnikussal kiszedettem az összeset, és porcelán őrlőfogakat rakattam be. Azóta semmi baj.


Egyébként ettől függetlenül nem volt büdös a szám, és nem csak a fogmosások miatt nem. Ismertem olyan nőt is, akinek egy rossz foga nem volt, és nem bírtam megcsókolni, olyan büdös volt a lehelete.

2013. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Össze.
2013. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam meg neki, hogy reggel mikor felkelünk ne smároljon le, mert majd elhányom magam, hanem előtte vegyen be egy rágót, tic-tacot? És persze úgy hogy ne bántsam meg?
2013. okt. 4. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!