Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal, akinek csak egy hibája van de az eléggé rossz?

Figyelt kérdés

Szóval a fogai rosszak, rondák és büdös a szája nagyon, de külsőre nagyon jó alakja van, a feje is 10/8 legalább és belsőre se beképzelt, meg lekezelő, hanem tök normális, szerethető, barátnő típus.

Szerintetek idővel hozzá lehet szokni? Vagy mindig zavarni fog benne ez?



2013. szept. 10. 13:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam olyat, vagy lehet rádióban hallottam, v nemtom, hogy csókolózástól is el lehet kapni fogszuvasodást:S
2013. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11.vagyok,és nemigazán jönnék ö. még ilyen fiúval sem:S
2013. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"#8 Nem feltétlen csak a fogai miatt lehet büdös a szája, valami szervi bajra is utalhat."


Igen, ezt én is tudom, speciel nekem refluxom van és olykor én is megküzdök ezzel a problémával. Viszont én azért írtam, amit írtam, mert a kérdező kiemelte, hogy rossz-ronda a foga...Köszi a lepontozást ;)


"#6 Szerintem a többségben, akinek rosszak a fogai, vagy bármi egyéb baja van, felmerül, hogy kezdjen vele valamit, de ugye pénzbe kerül az ilyesmi, az meg nem mindenkinek van rögtön mindenre."


Essem feltétlen igaz, mert a fogorvosi ellenőrzés ingyen van (azaz tb-re), és a fúrás-tömés, húzás is...(A párom volt már egy hosszadalmas kezelésen, fúrtak-véstek stb...és nem fizetett érte.)

2013. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nos nálam a fog az első belső igényességi ismertető... Ha rossz fogai vannak annak több oka is lehet, de bizonyos életkorban már nincs kifogás, hogy miért nem csináltatja meg a rossz fogakat... Én ezt az életkort 22-re teszem. (saját vélemény...) Szóval ha ennél idősebb a csaj és még mindig rohadnak a fogai akkor nézzen ki bárhogy nálam leírta magát...
2013. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy csomó rossz fogam, nem büdös a szám, meg nem is csúnya a fogam, csak van kb 10 lukas, és hiába szeretném megcsináltatni, nincs miből. Elég idegesítő, amikor elkezd fájni, és ha nem lesz rá pénzem hamarosan, csak egyre rosszabb lesz és a végén eljutok addig mint ez a lány. Nagyon drága a fogorvos sajnos, ha lenne felesleges 150 ezrem, megcsináltatnám amilyen gyorsan csak lehet.
2013. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha most zavar máskor is fog.

De ez egy orvosolható probléma.

És ha normális, akkor nem igénytelenségre gyanakodnék, hanem arra, hogy olyan rohadt drága fogakat rendbe rakni, hogy nem futja neki rá. Lehet hogy őt is zavarja, csak nem mutatja. Szóval ha csak ennyi akkor ez ne tántorítson el.

2013. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

18 lesz nem sokára.

Itt borzalmas amúgy az állami fogorvos, januárban elmentem hozzá, mert láttam az egyik fogamon egy kis feketedést, de azt mondta semmi baja nincs. Február végén elkezdett fájni, akkor elmentem és gyökér-kezelni kellett, mert az egészben egy nagy lyuk volt, de mikor 3x voltam utána betömetni és mindháromszor kiesett a tömés, ekkor elegem lett, elmentem magán fogorvoshoz, először is leszedte a fogkövet, utána csinált röntgent és kiderült hogy nem is ölte ki rendesen az ideget, meg hogy a mellette levő két fogamon is van szuvasodás és rendbe lettek hozva rendesen, ez 51 ezer forintomba került, azóta sincs vele bajom, szóval az állami fogorvos itt ilyen rossz. :( A magán meg drága, neki tuti több százezer lenne rendbe hozni.

2013. szept. 10. 13:54
 18/26 anonim ***** válasza:

#13 Ja, én nem pontoztalak le, csak válaszoltam arra amit írtál. Lepontozni csak akkor szoktam, amikor valaki tényleg valami eszméletlen ostobaságot ír. (Te nem ilyet írtál.)


Amúgy én magánorvosokhoz járok, náluk pedig fizetni kell. SZTK-ba nem szívesen mennék, koszos-büdös rendelő, tele haldokló nyugdíjasokkal vagy koszos, igénytelen emberekkel, az orvosok gorombák és barbárok, stb. Inkább megyek magánorvoshoz, ami ugyan pénzbe kerül, de cserébe kellemes környezet fogad, és úgy bánnak veled, mintha ember lennél.

2013. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen pasim de simán jártam vele! Nem volt elviselhetetlenül büdös a szája, igy nem zavart később már fel sem tűnt.
2013. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Milyen cigó??
2013. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!