Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy lány ismerősömm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lány ismerősömmel, azt mondta hogy szed tablettát. Pár napja keresett azzal hogy terhes. Továbbiakban leírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én rögtön felajánlottam hogy fizetem az abortuszt, de ő ragaszkodik a babához. Ilyenkor köteles vagyok fizetni gyerektartást? :S Segítsetek.
2009. nov. 3. 18:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Már harmadjára ajánlom fel az abortusz lehetőségét, most nem válaszol egy ideje... Nem tudom mi tévő legyek, jogi út hosszadalmas, sajnálom hogy ezt mondom de remélem elvetél :S
2009. nov. 3. 19:12
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Téged is mekkora ribanccal hozott össze a sors...őszintén sajnállak. Ha tudnád is támadni a dolgot bizonyítani akkor sem tudnád, hogy hazudott. Patthelyzet, szerintem gyerektartás lesz, mert nem hinném hogy kényszerítheted abortuszra...tényleg sajnállak :(

Én a hátralévő életemben nem szólnék hozzá többet, az biztos.

2009. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

lehet, h pókerezik a csajszi, minél több pénzt akar begyűjteni és talán mással is megcsinálja.


mit mondott, hogy lett terhes ha fogamzásgátlót szed?

2009. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
hát elég szánalmas a csaj...:S Sajnállak. Szerintem kérdezd meg tőle, hogyha szedett tablettát mikor lefeküdtettek, mégis hogy lett terhes??? am te hány éves vagy?:S
2009. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Elvileg kiderült hogy rá nem hatott az a fogamzásgátló...

De holnap leülök vele egy hosszas beszélgetésre, hátha...

2009. nov. 3. 20:37
 16/23 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok
2009. nov. 3. 20:38
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
csak vigyázz, lehet h csak leakar nyúlni.
2009. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem duma, de én megnézném a terhességi tesztet vagy orvosi papírt és utána problémáznék. Olyan nincs hogy szedi a fogamzásgátlót, de ha már becsúszik a gyerek, akkor megtartja...
2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen, már vettem terhességi tesztet hogy csinálja meg...
2009. nov. 3. 20:41
 20/23 anonim ***** válasza:
27 oké. Megijedtem hogy ilyen tizen pár :) Akkor már felnőtt értelmes ember vagy, remélhetőleg a csajjal is lehet normálisan beszélni... Sok sikert!:S
2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!