Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy lány ismerősömm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lány ismerősömmel, azt mondta hogy szed tablettát. Pár napja keresett azzal hogy terhes. Továbbiakban leírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én rögtön felajánlottam hogy fizetem az abortuszt, de ő ragaszkodik a babához. Ilyenkor köteles vagyok fizetni gyerektartást? :S Segítsetek.
2009. nov. 3. 18:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29%

Két nagy saller szigorúan a fejére, az nem árt a babának!

Az anyja meg ahogy látom úgyse lesz hülyébb!!

2009. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
figy, annak az esélye hogy rá pont nem hatott a fog. gátló, kb 1 a millióhoz.. szal vagy nagyon át akar verni és be sem vette, vagy csak elfelejtette bevenni... beszéljétek meg. sok sikert
2009. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%
Én nem hurrognám le a fejét, inkább felnőtt emberek módjára tisztáznám a helyzetet. Amúgy meg pasi létedre nem tanított meg anyud vagy apud arra, hogy védekezz minden esetben, bárkivel is fekszel le?
2009. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!