Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szerelem, de az elején körülményesebb találkozási lehetőségek ill. külön élés és szerényebb anyagi lehetőségek.


vagy


Nincs szerelem, csak ragaszkodás. A pasinál lakni, nem dolgozni, jól élni. Évente többször nyaralni.


2013. szept. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:

#10


A kettő nagyon nem ugyanaz...

2013. szept. 13. 19:39
 12/65 anonim ***** válasza:
58%
De. No, melyiket választanád, cukorborsó?
2013. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:

Szerelem, szerelem,

Átkozott gyötrelem,

Mért nem virágoztál

Minden fa tetejen?


Minden fa tetején,

Diófa levelén,

Hogy szakasztott volna,

Minden leány és legény.


Mer' én is szakísztottam,

El is szalasztottam,

Én is szakísztottam,

S el is szalasztottam.


Ej de még szakísztanék,

Ha jóra találnék,

Ha jóra, ha szépre,

Régi szeretőmre.


S, a régi szeretőmér,

Mit nem cselekednék,

Tengerből a vizet,

Kanállal lemerném.


S a tenger fenekéről,

Apró gyöngyöt szednék,

S a régi szeretőmnek,

Gyöngykoszorút kötnék.

2013. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Én nem nő vagyok, úgyhogy nem tudok választani, csak azt sejteni, hogy ők mit választanának és már le is írtam korábban.
2013. szept. 13. 19:43
 15/65 Pain for Pleasure ***** válasza:
83%
Hogy mi az unalmas benne? Az ölembe hullnának a dolgok, amiért nem én küzdöttem, ha nem dolgoznék, értéktelennek érezném magam. Ráadásul a pasi bármikor az orrom alá dörgölhetné, hogy az ő pénzén élek. Hát köszönöm, ebből nem kérek.
2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
Én is feltettem neked egy kérdést, Kérdező. Arra válaszolj, ne az általad kiírtra!
2013. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, a férfiak és a nők nem ugyanúgy működnek!

Oké, hogy kényelmesebb. De! Mi értelme sütkérezni a tengerparton, ha ezt nem oszthatod meg egy olyan emberrel, akibe szerelmes vagy?

Egy-két napig még lehet tényleg jó lenne a luxusélet, de utána???? Beleun az ember.

2013. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy undorodik a pasitól, hanem azt hogy nincs szerelem.
2013. szept. 13. 19:47
 19/65 anonim ***** válasza:
100%

Az első helyzetben vagyok épp, és nem cserélném el egy gazdag, de számomra érdektelen férfi kedvéért.

Egyébként, lehet az ember kitartott nő, de annak is megvannak a hátrányai, csak sokan ebbe bele sem gondolnak. És azok a nők, akik ebbe belemennek, bármennyire is furán hangzik, de igénytelenek.

2013. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmet, ragaszkodát, nem dolgozni, jó létet, nyaralást választottam... Összejöhet ez is, mi is a 0án kezdtük...
2013. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!