Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szerelem, de az elején körülményesebb találkozási lehetőségek ill. külön élés és szerényebb anyagi lehetőségek.


vagy


Nincs szerelem, csak ragaszkodás. A pasinál lakni, nem dolgozni, jól élni. Évente többször nyaralni.


2013. szept. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:

Nekem a ragaszkodás kevés,nemrég voltam így,hogy csak az volt.Hiába lett volna pénz,ha nincs szerelem.

Pénzt lehet keresni,a szerelem nem jön könnyen.

2013. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az első és gondoskodom magamról, vagy a második mint szexmentes érdekszövetség, ami neki is megéri (mondjuk egy bujkáló meleg pasi látszatbarátnője lennék).
2013. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első. Én szeretek dolgozni és nem szeretem, ha más költ rám. Mindig vissza adom a pénzt, amit adnak, ha éppen nincs nálam annyi, legyen az 5 Ft vagy 5000, mert különben rosszul érzem magam.

Én faluban élek, mindig arra tanítottak, hogy becsüljem meg amim van és dolgozzak meg azért, amit el akarok érni, mert a semmit tevésből nem lehet megélni, csak a kemény munkából.

Az én családomnak soha nem volt sok pénze és valószínűleg már nem is lesz, de nálunk mindig is jobban számított a szeretet. Én pedig elég érzékeny vagyok és szükségem van arra, hogy valaki szeressen, nem tudnék olyannal lenni, akit nem szerethetek viszont, mert nem engedné a lelkiismeretem.

2013. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

"Aztán mikor odakerül az ember, egyből a másodikat választja. :))"


23-as válaszoló vagyok, én is az elsőt választOTTAM, amikor lehetőségem volt rá. Most van egy szörnyen csóri pasim, én is szörnyen csóri vagyok, és küszködünk, hogy néhány hónap múlva végre összeköltözhessünk. Aztán csinálunk karriert magunknak, mert még fiatalok vagyunk.


Mondjuk tényleg szörnyű volt, tetézve azzal, hogy titkolni kellett a kapcsolatunkat, mert a vőlegényemnek van egy öngyilkos-hajlamú exbarátnője. Szóval bujkálni az emberek elől és az anyósnál gyűrni a lepedőt hetente kétszer, közben fillérezgetni, hogy egyáltalán legyen kaja, pocsék volt. De mi szeretjük egymást.

Kérdező: Átestél valami csalódáson?

2013. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

#34


Igen.

2013. szept. 14. 09:56
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki a másodikat választja, az azért nem érezhet olyan világrengetően nagy szerelmet az első iránt.
2013. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
Elsőt. Így is szerényen élek, legalább társam lenne. :)
2013. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 Hanariko ***** válasza:
tehát átestél egy csalódáson, ami miatt most azt akarod hallani, illetve azt hiszed hogy minden nőnek a gazdag pasi kell meg a nem dolgozás, szóval luxus élet... hát nem, ahogy a mellékelt ábra is mutatja.
2013. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
A ragaszkodás a szeretet jele, nem?
2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:

Az elsőt.

Nekem van pénzem, segítenék neki. :)

2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!