Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szerelem, de az elején körülményesebb találkozási lehetőségek ill. külön élés és szerényebb anyagi lehetőségek.


vagy


Nincs szerelem, csak ragaszkodás. A pasinál lakni, nem dolgozni, jól élni. Évente többször nyaralni.


2013. szept. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
41%
Nehéz beismerni az igazságot, úgyhogy inkább lepontoznak, mert ezzel akarják kompenzálni az őket ért sérelmeket. :)
2013. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
mi van 46,47,48,49,50,51 -kanbuli van? Részemről nem pontozok, csak csodálkozom. Egész egyszerűen nem igaz, amit itt röfögtök. Szemem köpném a tükörképem,lehánynám magam reggelente, ha a 2. választottam volna valaha is, vagy választanám. Szegény csórók is vagyok, vagyis vagyunk, gályázunk, évek óta nem is nyaralunk sehol...csak néha, a körúti járdaszigeteken. Vagyis nagyon kimondhatatlanul gazdagok vagyunk, meghitt családdal, gyerekekkel.
2013. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

De ezt úgy bírom. Felteszel egy kérdést, adsz két opciót, válasszunk. Viszont, a kommentedből látszik, hogy tökre el van könyvelve már a válasz és csak azért teszed fel a kérdést, mert jól esik provokálni.


És igen, én is az elsőt választanám.

2013. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
65%

Aki itt mind rinyál, hogy mennyire ismeri a nőket pasi létükre és azt hiszik a nők arra vágynak, hogy uralkodjanak felettük és eltartsák őket és tárgyként vagy kutyaként éljenek a pasi mellett, aki úgy tesz ahogy kedve tartja, az MIND BALF**SZ!

Ha ennnnnyire erre vágytok, egy csicskára akit néha megfarkalhattok és ti irányíthattok, akkor menjetek arabnak, olyan országba ahol 0 joga nincsen a nőnek. Ott végre kiélhetitek ezt az aberált nő komplexumotokat ami valószínűleg 1-2 félresikerült kapcsolat miatt volt.

2013. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
26%
Minek máshová menni. Itt vagytok nekünk ti. Nektek sem kell más, minthogy néha valaki megrakja a π-csátokat, néha elvigyenek Olaszországba nyaralni, meg az aktuális legjobb barátnőitekre a folyamatos áskálódásaitokat, fikázásaitokat, panaszkodásaitokat eltűrni. Mind egyformák vagytok r.i.n.gy.ó.k, mindössze a külcsín más.
2013. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok, én ettől nagyon, de nagyon, de nagyon boldog vagyok.

Látom itt a rengeteg előítéletes, megkeseredett, visszataszító, agresszív, trágár válaszolót. Közben pedig tudom, hogy van egy pasim, aki ugyan minimálbért keres, a szakmájában még nem tud elhelyezkedni, de reggelente ágyba hozza a tejeskávét, mindenben támogat, jó a humora, és hajlandó az összes szexuális aberrációmnak eleget tenni. Ja, ráadásul szeretjük egymást. És tudom, hogy örökre biztonságban leszek mellette, és soha, egyetlen pillanatig sem kell az ilyen agresszív, trágár szemetek közelébe mennem, akik csak egy lyuknak tekintenek, mert valami szőke szilikonos maca 3x is nemet mondott a farkalásra.


Persze, tudom, vannak undorító nők. De aki azt mondja, hogy minden nő undorító, az sem különb, de komolyan.

Itt ugattok "szerelemről" meg szerelmes közeledésről, holott ugyanúgy csak dugni akartok, mint bárki más. Azzal a különbséggel, hogy nektek nem jön össze. És azzal nyugtatjátok magatokat, hogy a nők igazságtalanok. Aztán ha lesz valakitek, akit megvertek vagy megcsaltok (holott valószínűleg meg sem érdemli), akkor jó alaposan bosszút állhattok az összes nőnemű lényen, aki korábban visszautasított.

Közben pedig boldogtalanok és megkeseredettek lesztek életetek végéig. Mert tudjátok, ezzel a mocskolódással nem a "gonosz" nőket bántjátok, hanem egyedül magatokat. De hajrá.

2013. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
0%
Ó, te kis okoska. Nyilván különbnek tartod magad az általunk leáltalánosított egyedeknél, közben meg kiderül, te vagy a legjobban felhúzva néhány úgymond "b_szdm_gen". A háborgásoddal csak azt bizonygatod, hogy a szívecskédre vetted a kritikát, és megtippelem, valamelyik részét talán még magadra is vetted, ergo te sem vagy különb, annyi különbséggel, hogy itt megjátszod a ma született báránykát, a heroikus, hősies "az én pasim csóró, de szeretem" női példányt, hozzáteszem elég rosszul színészkedve. Háboroghatsz itt nekem ezerrel, lepontozhatsz, szerinted mit érsz vele? Úgy gondolom semmit. Ugyanúgy te is pattansz, ha jobbat találsz, úgyhogy ezzel párhuzamosan alapjáratra is teheted a kis pofikád, köszi. ;)
2013. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:

"Ja, ráadásul szeretjük egymást."


De kis naiv... :) Ő lehet szeret, ha ilyet tesz, de az koránt sem biztos, hogy viszonozod.


"ilyen agresszív, trágár szemetek közelébe mennem, akik csak egy lyuknak tekintenek, mert valami szőke szilikonos maca 3x is nemet mondott a farkalásra."


Azt hiszed, hogy csak retardáltak gondolkodnak így? Vagy, aki így gondolkodik az rögtön retardált? A férfiak nagyon magas százaléka tudja, hogy a nőknek csak a pénz számít elsősorban. Az meg nevetséges indok, hogy egy szőke plázap*csát nem tudtak volna megdugni és ebből fakad... :)


"holott ugyanúgy csak dugni akartok, mint bárki más"


Ki mondta, hogy a férfiak nem akarnak dugni? A nők is akarnak, és? Hogy jön ez ide?


"Aztán ha lesz valakitek, akit megvertek vagy megcsaltok"


Mindenki magából indul ki, drágaság. :)


"Közben pedig boldogtalanok és megkeseredettek lesztek életetek végéig."


Sajnos ez van, ha ilyen a felhozatal.

2013. szept. 26. 12:21
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

Baj, hogy háborgok azon, ami rosszul esik? Ezzel a szöveggel minden nőbe belerúgtok, aki olvassa. Ez mindenkinek sz@r. Vagy mi volt az üzenet? "Minden nő ku*v@, de akinek nem inge, ne vegye magára?" Aki meg mégis magára veszi, az szintén ku*v@? És abba jól bele kell rúgni még egyszer... Ismeretlen emberekbe, hátha megérdemlik. Ha meg nem... akkor is biztos megérdemlik. Mert a hisztis óvodások így cselekszenek.


Persze, valószínűleg nem is szeretem a férjemet... Azt sem tudjátok, mi a szeretet, az alázat, a kötődés, az empátia. De még ha nem is szeretem, nem fogom elhagyni soha, túl jó vele a szex. És még akkor is, ha nem szeretem - neki van kit szeretnie, ettől boldog, és még mindig sokkal de sokkal több szexben van része, mint nektek.


A kérdés az volt, hogy a nők kit választanak: azt, akit szeretnek, vagy akinek pénze van. Az, hogy titeket nem választott senki, azt jelenti, hogy nem szeretett titeket senki soha eléggé. De ti lefordítjátok ezt arra, hogy "Esélyt sem adnak a nők, mert ronda vagyok, halkszavú, rossz a humorérzékem és szűk a pénztárcám. Pedig én is úúúgy vágynék egy kis szexre... Persze, ehelyett azt mondom, hogy szerelem, mert akkor lehet a nőket is bántani. Lehet őket hibáztatni, mert lúzer vagyok."

Azt kívánom, legyetek gazdagok. És amikor sorra hajtanak el a szerelmes nők, hogy nem kell nekik a mocskos pénz, azt fogjátok hinni, hogy megbolondult a világ.


Ez a vita parttalan. Leléptem.

2013. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
6%

54es

˝Aki itt mind rinyál, hogy mennyire ismeri a nőket pasi létükre és azt hiszik a nők arra vágynak, hogy uralkodjanak felettük és eltartsák őket és tárgyként vagy kutyaként éljenek a pasi mellett, aki úgy tesz ahogy kedve tartja, az MIND BALF**SZ!

˝

Ha viszont valaki kedves, megértő, és segítőkész- arra meg ráfogkátok ti nők, hogy PAPUCS, aztánd szintén elkükditek a búbosba...

Ennyih!

2013. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!