Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szerelem, de az elején körülményesebb találkozási lehetőségek ill. külön élés és szerényebb anyagi lehetőségek.


vagy


Nincs szerelem, csak ragaszkodás. A pasinál lakni, nem dolgozni, jól élni. Évente többször nyaralni.


2013. szept. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

Szerelem, együtt élés, közepes anyagi körülmények. Én ezt választanám.

Nem szeretnék egy undorító pasi kitartottja lenni, de egy állandóan feszült, nyavajgó, csóró munkanélkülivel se kezdenék kapcsolatot.

Persze nem tudom mit jelent a kérdésben szereplő "szerényebb anyagi lehetőségek", de ha normális életet külföldi nyaralás és különösebb luxus nélkül, akkor a kettő közül azt választanám. Amúgy összetett kérdés, mivel a szerelem nem garancia semmire. Pláne a nehéz anyagi helyzet, még a legjobb kapcsolatot is képes megkeseríteni. A 2. esetben viszont, ha nincs szerelem de van egyetértés és szeretet akkor lehet, hogy nem is olyan rossz... csak a "pasinál lakni, nem dolgozni" itt csúnyán visszaüthet. A "nem dolgozni" dolog ezért teljesen kizárt, egyetlen esetben jöhetne szóba, gyereknevelés esetén.

2013. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választottam!

Jól döntöttem! :)

2013. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
En az elsot valasztottam :-) nem szerenyek az anyagi lehetosegeink par even belul osszekoltozunk es ha nem volna most parom akkor is az elso maradna
2013. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:

Szóval akkor te egy nőt akarsz magad mellé, egy egyenlő társat, vagy pedig egy kutyát akit neked kell etetned és ellátnod?


Te aztán nagyon ismerheted a női nemet...

2013. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
Természetesen a második, lehetőleg házassági szerződés nélkül, közben ha lehet az egyes is terítéken, de ha nem akkor 1-2 év után válás, vinni a vagyon felét, és jöhet az egyes immáron nem olyan szerény körülményekkel. .)
2013. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
5%

Ezt nem csípem a nőkben. Ilyenkor adják a szentet, hogy ők az első lehetőséget választanák mindenképp, aztán való életben meg pont az első féle párkapcsolattól tartózkodnak.

Ez épp olyan amikor tini csitrik teli rakják a fészbukot mindenféle idézettel amik az örök párkapcsolatról, belső értékekről, kedvességről és hűséről szólnak, aztán meg a való életben meg hetente cserélgetik az izmos-helyes és bunkó fiújukat. Ha meg megpróbál egy kedvesebb félénk, átlagos srác nekik udvarolni, azt meg pofán röhögve elküldik melegebb éghajlatra.


Vagy elég csak a munkahelyeből is kiindulni, (ugy ott már normálisabb társadalomnak kéne lennie). Na szoval sok olyan nő van akiktő állandóan azt hallom hogy mi férfiak csak a szexre hajtunk. De érdekes módon ha egy szerelmen alapuló párkapcsolatot akar valaki kialakítani velük, aszt szintén elutasítják (bár már kurturáltabb módon) aztán meg a szexmán fickóra meg rá startolnak.

Szal´ ennyit rólatok, nőkről....

23f

2013. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

A kitartottság olyannak való (ragaszkodás ide vagy oda), aki nem fél teljesen függeni valakitől, mivel így óhatatlanul ki lesz szolgáltatva.

Nem tudom elképzelni, hogy egy idő elteltével ne kapná meg a kitartott nő a férfitől, hogy "ne szólj bele, én pénzem", ami jogos is lenne, de kell ez?

Arról nem beszélve, hogy mit csinál az a már nem fiatal nő, akire ráun a kitartó?

Összegezve csakis 1-es verzió.


N/30

2013. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
27%
Amelyik nő az első választási lehetőséget mondja, az mind-mind haaaaaaa-zuuuuuuu-diiiiiik. Még egy ilyen, névtelenséget biztosító oldalon is vastag bőr van a pofájukon ilyet állítani.
2013. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
41%
#46-nak van igaza, de nagyon igaza. Szívemből szólt, nem is tudtam volna szebben megfogalmazni. Sajnos ez az igazság. Persze a hülyék mi vagyunk, férfiak, akik általánosítani merünk. Hányok a nőktől. A p.i.n.á.t.o.k legalább ugyanolyan, van egy lyuk rajta, nekünk pont ennyi kell belőletek moslékokból.
2013. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:

Köszi 49es,

Ugye, fiúk-lányok, hogy ezt nem csak az én ismeretségi körömben van így.

Csak azt nem értem, miért pontoztatok le?!

46os voltam.


Nem nőgyülöletből irtam, fére ne értsetek, más gondom nincs a nőkkel mint ez a párkapcsolati élet felfogás. Vannak nő barátaim. de azok is az miatt alakultak ki hogy csóró, kedves átlagos srác vagyok. Mármint csak a haverságig jutottam el náluk.

2013. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!