Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén: mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szerelem, de az elején körülményesebb találkozási lehetőségek ill. külön élés és szerényebb anyagi lehetőségek.


vagy


Nincs szerelem, csak ragaszkodás. A pasinál lakni, nem dolgozni, jól élni. Évente többször nyaralni.


2013. szept. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek nyaralni járni (szülők pénzéből tudnék menni most is bármikor), költekezni sem szoktam feleslegesen habár lenne miből. Akibe meg nem vagyok szerelmes, azzal nem akarnék együtt élni.
2013. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt választottam.
2013. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%

Az első. Őszintén. Nem tudnék lefeküdni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes. Tudom, hogy gáz, de ez van.


De nem értem, miért kaptál 3 oldalnyi választ. Úgysem hiszed el, hogy a nők nem a pénzre hajtanak.

2013. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
Első.
2013. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
Fura, hogy mindenki az elsőt mondja. Aztán mikor odakerül az ember, egyből a másodikat választja. :))
2013. szept. 13. 20:10
 26/65 anonim ***** válasza:
53%

3-as írja:A kettesből is könnyen kialakulhat az egyes lehetőség, tehát gondoljátok át!


Szerintem soha! Az 1.-ből lehet 2.

A szerelem a legnagyszerűbb érzés, ami embert elérhet- azt nem lehet akarni, azt kapja az ember, kegyelemből. Ha lemond a 2. miatt, akkor egész életében hiányozni fog. Jól él -de nem örül neki. A ragaszkodás állati szint. Abból akkor lehet jobb, ha lemond a ragaszkodásról- és egy szeretetteljes megértő kapcsolat jön létre. Nem szerelem, de mégis jó. Azután "nem dolgozni" nem jó, valamiben ki kell fejezni magunkat, amire a megismerés során jutunk- kézimunka, zenélés, vagy kézművesség, kisgyerek nevelés is ilyen. Ilyesmi. (N)

2013. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
inkább lennék olyannal aki szeret, ha körülményesen is :$
2013. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
#25 Hát persze. Te már csak tudod, hiszem figyeled mindegyikőnk minden egyes döntését az életben, ugye?
2013. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

"Aztán mikor odakerül az ember, egyből a másodikat választja. :))"


Mondom: az elsőt választoTTAM.


22-es voltam.


Egyébként biztos a másodiknak is megvan az előnye, ha valaki bírja. De az nem mindenkinek való. Én nem bírnám. Lett volna rá lehetőségem, de nem ment. Mondjuk nem is bánom.

2013. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés. Nekem fontos a szerelem és könnyen is bele tudok valakibe szeretni (sajnos) viszont ha nem tudnánk csak nagyon ritkán találkozni meg macerásan és sose tudnánk összeköltözni az azért szenvedés is lenne egyben. A másiknál meg a pénz.. hát mind a két végletről volt már barátom és nem ez számít úgyhogy ez mindegy persze sokkal kényelmesebb a második lehetőség, de szerintem nem lehet úgy valakivel le élni egy életet, hogy nem érzel iránta semmit, persze van amikor a szerelem elmúlik és átalakul szeretetté de az nem olyan, mint ha sose lettek volna érzések. Hazudnék ha azt mondanám nem lenne jó nyaralgatni meg jól élni, de ha lenne mondjuk két fiú az egyik az elsőt tudná nyújtani a másik a másodikat akkor az elsőt választanám vagyis a szerelmet.
2013. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!