Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17éves lány vagyok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves lány vagyok! Miért van az, hogy nekem szószerint mindegyik kapcsolatom nem működik? és 2hét után mindenki elhagy szó nélkül?

Figyelt kérdés
mindegyik azt hazutta hogy ő nem olyan és hogy bízhatok benne!!:C én persze naív vagyok sajna..!! szeretnék mindig abban bízni hogy igen ő szeret,de aztán rám tör az érzés, hogy el fog hagyni 2hét után..és be is jön az igazam!!:C nagyon össze vagyok már törve lelkileg..ugy érzem hogy nem kell nekem több pasi..nem tudom hogy mit teszek rosszul:C sos
2009. nov. 4. 09:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
írj privit :)
2009. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!