Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17éves lány vagyok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves lány vagyok! Miért van az, hogy nekem szószerint mindegyik kapcsolatom nem működik? és 2hét után mindenki elhagy szó nélkül?

Figyelt kérdés
mindegyik azt hazutta hogy ő nem olyan és hogy bízhatok benne!!:C én persze naív vagyok sajna..!! szeretnék mindig abban bízni hogy igen ő szeret,de aztán rám tör az érzés, hogy el fog hagyni 2hét után..és be is jön az igazam!!:C nagyon össze vagyok már törve lelkileg..ugy érzem hogy nem kell nekem több pasi..nem tudom hogy mit teszek rosszul:C sos
2009. nov. 4. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

na elmondanám h azért ribancoznak mert a ribanc csinálja azt amit Te...

Az más kérdés h egyesek szerint ez elfogadott például nekem sincs gondom azzal ha egy csaj könnyen kapható,meg gyakran váltogatja a partnereit főleg fiatalon, de attól még én is ribancnak hívom..

2009. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
tudod én még fiatal vagyok nem ugy mint teXDXDXD ha nem tetszik akk huzz el a kérdésemtöl...na pápá
2009. nov. 4. 14:23
 13/21 anonim ***** válasza:
Bocsi ezt nagyon nem neked akartam írni szal ne gondold h ribanc vagy,bocsi elismerem hibáztam:)
2009. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
akkor kinek?XD nem baj:D
2009. nov. 4. 15:00
 15/21 anonim ***** válasza:

de szomcsy kércsyke ez jaja kettőspont CÉ és sok IXDÉ


pff, szánalom ahogy írsz! Arra nem gondoltál, hogy azért is hagynak el, mert éretlen vagy és gyerek, meg buta? Hmm ? :C XDXDXDXD :CC :c XDXD

2009. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Van egy olyan film, hogy: Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt!

Meg kéne nézni párszor és tanulni belőle!!!

2009. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én is nagyon sajnizom szegény csajcyt:C de azért joh hogy ennyih pasija wan! XDXDXDXDXD majd jön egy hercegh fehér lovon! XDXDXDXDXDXDXDXD
2009. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten bejön, ha egy csaj "cukcsin ír" :$ ^^ :P


és ilyenkor arra gondolok, hogy élőbe is az lehet :P

puszim <3


19/F :)

2009. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
ki mondta nektek hogy le is feküdttem velük??XD ezen az oldalon tényleg csak kiélt öregek vannak.....akinek nem tetszik az XD meg a :C annak el lehet húznia...XDXDXDXDXDXDXDXDXD csak azért is ti.....
2009. nov. 5. 07:29
 20/21 anonim ***** válasza:
!
2009. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!