Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszek újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszek újra és újra ennek a nőnek? égen a menyasszonyom volt. Aztán hiteget hogy lesz valami aztán semmi. Mindig vetet magának fehérnemüt cipőt ruhát meghivatja magát kajálni és eltünik majd újra jelentkezik én meg hiszek neki.

Figyelt kérdés
Ma is át ert azt ígérte feljön és lesz valami. Nem lett semmi. De lehzott egy trófea kajálással, egy triumph fehérnemüszettel1 mellt.2 bugyi18ezer ezer 1 par cipővel 12990 1 ruhával 8990. Miert hiszeek neki mindig? Most úgy érzem ez volt az utolso de már sokszor volt így miért csinál bolondot belölem?
2013. szept. 22. 23:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Megmondom a pasinak, akivel megismerkedek, hogy a párkapcsolatunk során mindig az fizet, aki a másikat MEGHÍVJA valamire (mozi, bármilyen kaja, ital stb.) Egyébként ki-ki állja a saját szükségleteinek a költségét. Ilyen egyszerű. Én soha nem húztam le egy páromat sem, akár duci volt, akár nem. Nem is értem, hogy kerülhetsz ilyen helyzetbe, amiről beszámolsz.

Én saját magamnak veszem meg a fehérneműimet, a kajámat, mindent.

Az exem próbált "lehúzni", de jól "odavágtam neki", aztán ilyen nem fordulhatott elő többé. Az más dolog, a mostani nőjét lehúzza, de csak azt lehet lehúzni, aki hagyja magát.

2013. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!