Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszek újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszek újra és újra ennek a nőnek? égen a menyasszonyom volt. Aztán hiteget hogy lesz valami aztán semmi. Mindig vetet magának fehérnemüt cipőt ruhát meghivatja magát kajálni és eltünik majd újra jelentkezik én meg hiszek neki.

Figyelt kérdés
Ma is át ert azt ígérte feljön és lesz valami. Nem lett semmi. De lehzott egy trófea kajálással, egy triumph fehérnemüszettel1 mellt.2 bugyi18ezer ezer 1 par cipővel 12990 1 ruhával 8990. Miert hiszeek neki mindig? Most úgy érzem ez volt az utolso de már sokszor volt így miért csinál bolondot belölem?
2013. szept. 22. 23:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ügyes lyány! Te meg csak tejelj neki szépen. :)
2013. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
TUDTAM hogy kövér!
2013. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad hogy kövér vagyok??
2013. szept. 22. 23:47
 14/31 anonim ***** válasza:
Édes Hapsikám! Az még nem jutott eszedbe, hogy le kéne fogynod? Akkor talán te is válogathatnál a csajok között.
2013. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Fogyj le, pattintsd le ezt a csajt, és a következőnek, csak akkor vegyél valamit, ha már kiérdemelte. De ha nem veszel semmit, utólag (szex után), akkor is mi van? Akkor te lennél végre a kihasználó fél.
2013. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
járj edzőterembe! ott lefogyz és a bomba csajok is oda járnak ;)
2013. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Genetikailag vagyok ilyen meg fehér bőrü szakdt is a bőr meg kötényhas...genetika. Mint anyám
2013. szept. 22. 23:54
 18/31 A kérdező kommentje:
Öcsém bezzeg apámraütött szikár a suliban kalacskepunek csufoltak
2013. szept. 22. 23:54
 19/31 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha jó fizud van, akkor felteszem, hogy van sütnivalód (mondjuk abból, ahogy a lány le tud húzni, ez nem derül ki. Sőt!)

Már pedig ha van, akkor lépj már túl azon, hogy mi volt az iskolában és nem lesznek sikereid!

A munkádban sikeres vagy? Ha igen, akkor hidd el, magánéletben is lehetsz szerencsés és sikeres.

Csak fogadd meg, amiket korábban írtam (ne ilyen felszínes csajokat keress, ne hidd, hogy csak pénzzel lehet hódítani).

Amit látok még, és nagyon rossz tulajdonság egy férfiban, hogy te magad is felszínes vagy.

Csak a külsőségek érdekelnek, mint például a fehérneműs látvány, a mit szól az eladó, milyen érzés egy ilyen csajjal megjelenni...

Amíg ezekre vágysz, ne lepődj meg, hogy ezeket kapod az élettől.

2013. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

29,sikeres. De mit csináljak ha csak a jó csajok tetszenek. Sztem a legtöbb férfi ilyen csak lehet nem vallják be.miért van minden gazdag celebnek fiatal jó csaja? Pl vajna palácsik bár palácsik arca csúnya de valaki ek tetszhet vékony. Hajdu - sarka

Hajdura hasonlitok arcra leginkabb csak neki nincs ilyen hasa.mégis bomba nő a neje.

2013. szept. 23. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!