Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a franc van manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van manapság a lányokkal? (Hosszú lesz. )

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nincs komolyabb kapcsolatom 19 éves korom óta. Két évig jártam egy lánnyal középiskolában, azóta csupán alkalmi, 1-2 hetes kapcsolataim voltak. Szerelmes nem vagyok egy ideje. Eleve nem vagyok nyomulós típus, de ha látom (ha látnám... a feltételes módra rögtön kitérek) egy lányon apró jelekből, hogy felkeltettem az érdeklődését, természetesen viszonozom és aztán jön minden magától: leszólítom, beszélgetés, tapogatózás és a többi.


Viszont amit zárójelben megjegyeztem:


Ilyen NEM történt még meg. Nem történt még olyan, amit a zárójel után írtam. A mai lányokon, még nem is a fiatalabb csitriken, hanem a húszon túliakon, még a 23-24 éveseken is észrevettem, hogy flegmán átnéznek a férfiakon, úgy tesznek, mintha nem vennének észre bennünket.


A szituáció: az elmúlt néhány évben komolyabban három olyan lány érdekelt, akivel szívesen ismerkedtem volna, mert habár ismeretlenül is, de külső, mozdulatok, néhány elcsípett mondat alapján szimpatikusnak, vonzónak találtam. (A félreértés elkerülése érdekében nem bombanők voltak, hanem teljesen átlagos, mégis tetszetős lányok.) Nem ismertem őket, csak úgy látásból (haver ismerősének az ismerőse), sokszor kereszteztük egymás útját is, volt hogy szinte majdnem fellöktük egymást (tömegben, utcán, pub-ban, lényegtelen hogy hol), de a szemembe nézni nem akartak, még majdhogynem lenézően, becsmérlően, flegmán voltam kezelve abban a pillanatnyi helyzetben, hogy hogy merek útjukba állni, akadályozni őket.


Amikor már letettem ezekről a lányokról, mert nem láttam, hogy a szimpátia kölcsönös lenne, meg ezekkel a húzásokkal amiket elkövettek, akkor mit kell meghalljak? Hát azt, hogy ÉN ezeknek a lányoknak BEJÖTTEM. Bejöttem!! Tehát tetszettem nekik. Úgy gondolták, hogy megérné velem megismerkedni. Ilyeneket hallottam vissza ezekről a lányokról, akik magatartásukkal bizonyították, egy adott élethelyzetben, egy szinte teljesen jelentéktelen, pillanatnyi momentumban emberszámba se néztek.


Szánalmas!! Semmi jelét nem adták, hogy kölcsönös lenne a szimpátia. Egy apró pillantás elég lett volna, és bátran kezdeményezek.


Mi van ezekkel a mai lányokkal? Mi ez felfogás részükről, hogy a pasi küzdjön meg értük foggal-körömmel, de közben ők nem tesznek semmit? Mi ez a gusztustalan szemlélet? Ha mi férfiak nem érdemlünk meg egy aprócska pillantást, egy aprócska szemezést, akkor mi honnan a retekből szívjuk ki, hogy ismerkedni akarnak velünk?


Eljutottam már arra a kétkedési szintre, hogyha ezek a mai lányok egy ilyen helyzetben is ennyire ellenszenves viselkedést mutatnak, akkor egyáltalán nekem szükségem van-e erre, ilyenekre, a nőkre?


2013. szept. 25. 10:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Tyűha, vagy jó nagy idiótákat fogtál ki, vagy nagyon félreolvasod a testbeszédet.

Tény, hogy vannak nők, akik elvárják, hogy pitizzenek nekik, küzdjenek értük, de közel sem mind ilyen.


Én is nő vagyok, és már konkrétan vallottam be fiúnak, hogy tetszik, valamint a barátnőimnek a tekintetén is látom azonnal, ha tetszik nekik valaki, annyira nyilvánvalóan látszik.


Ne háborodj fel, ne keseredj el, hanem keresgélj tovább!

És ne vesd el a netes ismerkedést sem! :)

2013. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs manapság a lányokkal, csak neked nincs még hozzájuk kellő rutinod.


Egy jó csajt rengeteg férfi ostromol, és természetes az hogy elvárják azt, hogy megdolgozzon azért a férfi, hogy a közelükbe engedjék. Ezért a nekik külsőre tetsző srácokból is azt választják, akinek mellette jó fellépése is van (és az sem hátrány ha van egzisztenciája is).


Fiatalon néha figyeltem, ahogy húgomék kitárgyalták barátnőikkel a srácokat és sokról mondták kb. ilyeneket: "annyira jól néz ki, de tök gáz hogy milyen béna".

2013. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nem vagyok ilyen. Örülök ha nagy ritkán találok egy pasit, aki megtetszik, hülye lennék még el is ijeszteni flegmáskodással!
2013. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#3:

Természetesen tisztában vagyok vele hogy az itt megejtett néhány soros picsogásommal semmi nem fog változni a lányokban.


#5:

Előre nem tudhatom, milyenek a lányok. Miért ne ismerkedhetnék. Az meg hogy érdekel, sajnos azt bizonyítja, hogy ezzel is lelkiismeret-furdalást okoztok nekünk, biztosan bennünk (adott esetben bennem) van a hiba. Jogos vagy nem, de pörgök rajta, hogy három lehetőségből alakulhatott volna kapcsolat, ha nem várok visszajelzést. Írtad hogy személyesen te magad is a biztosra hajtasz, hogy a férfi, aki akar tőled valamit, bizonyítson. Ezzel csak egy a baj, hogy te az én álláspontomat cifráztad meg, "fejlesztetted" tovább puszta önzőségből. Természetes hogy mi sem akarunk zsákbamacskát húzni, mert képzeld el a helyzetet, ha odamegyek ezekhez a lányokhoz (akiket rokonszenvesnek találtam és mint utóbb kiderült kölcsönös volt), majd egy komplett női társasági körberöhögést, egymásközti "hát ez meg mit akar itt" összenézést kapok a pofámba. Mint ahogyan nektek sem, úgy nekünk sem pályánk a "beégés" és egyáltalán nem azért, mert el van szállva az egóm. Oda-vissza játéknak kéne legyen, és nem csak az egyik oldalnak bizonygatni folyton, amíg a másik atyaúristennek képzeli magát. Erről lenne szó, de a szavaiddal élve: "a te dolgod".


#6, #8, #11:

Csak különbséget tudok tenni egy lekezelően, szemöldökét összerántó, ciccegő, egy érdeklődést egyáltalán nem mutató, közömbös, és egy zavarba hozott arcú, szándékosan másfelé tekintgető lány között. Egyértelmű helyzeteket egyértelműen lehet értelmezni.


#9:

A barátnődnek csak gratulálni tudok. Persze biztos a srác a hibás, a hülye, mert nem veszi észre őt. Sőt akkor lesz a srác a legszemetebb, ha meglátja őt egy lánnyal kézenfogva.


#12:

Valóigaz. Egyetlen komoly kapcsolaton vagyok túl, és már a 30-hoz vagyok közelebb mint a 20-hoz. Az egzisztenciához meg csak annyit, hogy most jó nagyot röhögtem ezen, no comment.

2013. szept. 25. 12:47
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Jó, hát akkor az a franc van velük, hogy bunkók, beképzeltek, azt akarják, hogy pitizz nekik. Nah? Kell neked ilyen nő? Nem? Akkor foglalkozz mással, mert őket nem fogod megváltoztatni ;) Tehát ez a kérdés... megint csak sírás. Mert tudod jól mit gondolnak, és ezzel a kérdéssel semmi nem lesz jobb.
2013. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Csak különbséget tudok tenni egy lekezelően, szemöldökét összerántó, ciccegő, egy érdeklődést egyáltalán nem mutató, közömbös, és egy zavarba hozott arcú, szándékosan másfelé tekintgető lány között. Egyértelmű helyzeteket egyértelműen lehet értelmezni."


Ez esetben bocs a feltételezésért!

A tanácsom pedig az, hogy ne pörögj ezeken a h.ülye libákon, lépj tovább, és próbálj keresni normális csajszit! Drukkolok neked.

Fontos, hogy ne sopánkodj, és állj optimistán a dologhoz (tapasztalatból beszélek, jó sokáig nagyon durván szerencsétlen voltam a pasikkal).

2013. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"A barátnődnek csak gratulálni tudok. Persze biztos a srác a hibás, a hülye, mert nem veszi észre őt. Sőt akkor lesz a srác a legszemetebb, ha meglátja őt egy lánnyal kézenfogva"


Én is gratulálni tudok hogy egy ilyen előítéletes szarvasmarha lettél. Sehol nem állítottam ilyet, még csak utalást sem tettem rá, mert erről szó sincs. A világ közel sem ilyen felszínes. Az valahol téged is minősít, ha te csak ezt látod meg benne :)

2013. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#15:

Megint ugyanazt írtad másképp fogalmazva, amit már egyszer levéstem. Ezekszerint nemcsak bunkók, beképzeltek, hanem újfent papagájok is vagytok. Jó. Nyilván lejön az irónia, bár részedről inkább gyanakszom egy, a sztereotípia határát feszegető férfit leáltalánosító, felelősséghárító válaszra, ami reakciója szintén sírásként, sárdobálásként foghatnók fel. Ördögi kör! Mehetne ez akár végtelenségig, értelme nincs.


"Nah? Kell neked ilyen nő? Nem?"

Szokásos általánosítás, miszerint nekünk pusztán a fehérmájú nők kellenek és mi ugyan nem küzdünk senkiért, aki egy picit is kéreti magát. Hogy is képzelünk már ilyet..


"Akkor foglalkozz mással, mert őket nem fogod megváltoztatni"

Volt szándékomban? Ja hogy neked ebből az egészből ez jött le. Csapkodom a homlokom.


#16:

Köszönöm szépen a biztatást, tényleg jólesik. Ugyan keresni nem keresek, nem scannelek, mert azért valamilyen szinten próbálok nem lekorcsosodni pi-na-va-dász szintre (sajna mostanában már ez sem előny a nőknél, ha valaki nem hülyít egyszerre többet). Majd alakul valahogy.


#17:

"A világ közel sem ilyen felszínes."

Pf, erre meg legyintek. Sajnos az, nagyon is az, és egyre felszínesebbé válik.

2013. szept. 25. 13:35
 19/26 anonim ***** válasza:

Te jó ég kérdező, az egészet kicsavartad. Szerinted csak az a jó válasz, ha valaki azt mondja: Igen, így van.

Na szóval ennyit ér a kérdés....

Szóval igen én is csak azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz velük, de akkor is idegesítő ha csak panaszkodni jössz ide, és csak az a válasz tetszetős, amiben az fogalmaztatik meg: igen, hát ez borzalmas. (és akkor most mi van? -.- ) A lényeg, hogy hagyd ezt az egészet, aztán próbálkozz tovább.

2013. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Itt csak neked számít különbséget tenni "jó" és "rossz" válasz között. Kérdés, hogy ez megint hogy jön ide, s kinek mi számít jó és rossz válasznak, s ezt mások mi alapján ítélik meg valakiről, s ezt az ezzel vádolt kérdező mentségül miért nem hozta fel soha. Ezt a butábbjai hasába bebeszélheted, hogy a kérdés az egyetértésért sóvárgás, annak megerősítése jegyében született. Itt egyedül megint ti - azaz ti, nők - bonyolítjátok meg az egészet, ti ragaszkodtok betegesen a vitában való győzelemhez, mert mi az hogy csak úgy itt valaki "kioktat" ("kioktat": úgy, ahogy ti fogjátok fel) titeket.


A kérdés annyit ért, hogy valamennyire feltérképezzem a szubjektív, egyéni véleményeket itt, olvassak olyanokat, akik hasonló cipőben járnak megosztva tapasztalataikat, és olyanokat, akik az álláspontommal nem értenek egyet, mert ők ezt máshogy gondolják, s hibásnak vélik a feltételezéseim, kételkedéseim.


Igazad van, attól leszek igazi férfi, ha mindenen és mindenkin gyorsan túlteszem magam és nem töprengek ilyesmiken.

2013. szept. 25. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!