Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a franc van manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van manapság a lányokkal? (Hosszú lesz. )

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nincs komolyabb kapcsolatom 19 éves korom óta. Két évig jártam egy lánnyal középiskolában, azóta csupán alkalmi, 1-2 hetes kapcsolataim voltak. Szerelmes nem vagyok egy ideje. Eleve nem vagyok nyomulós típus, de ha látom (ha látnám... a feltételes módra rögtön kitérek) egy lányon apró jelekből, hogy felkeltettem az érdeklődését, természetesen viszonozom és aztán jön minden magától: leszólítom, beszélgetés, tapogatózás és a többi.


Viszont amit zárójelben megjegyeztem:


Ilyen NEM történt még meg. Nem történt még olyan, amit a zárójel után írtam. A mai lányokon, még nem is a fiatalabb csitriken, hanem a húszon túliakon, még a 23-24 éveseken is észrevettem, hogy flegmán átnéznek a férfiakon, úgy tesznek, mintha nem vennének észre bennünket.


A szituáció: az elmúlt néhány évben komolyabban három olyan lány érdekelt, akivel szívesen ismerkedtem volna, mert habár ismeretlenül is, de külső, mozdulatok, néhány elcsípett mondat alapján szimpatikusnak, vonzónak találtam. (A félreértés elkerülése érdekében nem bombanők voltak, hanem teljesen átlagos, mégis tetszetős lányok.) Nem ismertem őket, csak úgy látásból (haver ismerősének az ismerőse), sokszor kereszteztük egymás útját is, volt hogy szinte majdnem fellöktük egymást (tömegben, utcán, pub-ban, lényegtelen hogy hol), de a szemembe nézni nem akartak, még majdhogynem lenézően, becsmérlően, flegmán voltam kezelve abban a pillanatnyi helyzetben, hogy hogy merek útjukba állni, akadályozni őket.


Amikor már letettem ezekről a lányokról, mert nem láttam, hogy a szimpátia kölcsönös lenne, meg ezekkel a húzásokkal amiket elkövettek, akkor mit kell meghalljak? Hát azt, hogy ÉN ezeknek a lányoknak BEJÖTTEM. Bejöttem!! Tehát tetszettem nekik. Úgy gondolták, hogy megérné velem megismerkedni. Ilyeneket hallottam vissza ezekről a lányokról, akik magatartásukkal bizonyították, egy adott élethelyzetben, egy szinte teljesen jelentéktelen, pillanatnyi momentumban emberszámba se néztek.


Szánalmas!! Semmi jelét nem adták, hogy kölcsönös lenne a szimpátia. Egy apró pillantás elég lett volna, és bátran kezdeményezek.


Mi van ezekkel a mai lányokkal? Mi ez felfogás részükről, hogy a pasi küzdjön meg értük foggal-körömmel, de közben ők nem tesznek semmit? Mi ez a gusztustalan szemlélet? Ha mi férfiak nem érdemlünk meg egy aprócska pillantást, egy aprócska szemezést, akkor mi honnan a retekből szívjuk ki, hogy ismerkedni akarnak velünk?


Eljutottam már arra a kétkedési szintre, hogyha ezek a mai lányok egy ilyen helyzetben is ennyire ellenszenves viselkedést mutatnak, akkor egyáltalán nekem szükségem van-e erre, ilyenekre, a nőkre?


2013. szept. 25. 10:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"sajna mostanában már ez sem előny a nőknél, ha valaki nem hülyít egyszerre többet"


Értelmes hölgyek körében előny, hidd el! :)

2013. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

az általad említett példákból az is kiderül h nem próbáltál beszédbe elegyedni velük,miért nem?


Akármilyen flegma is a nő,ha tetszel neki akkor az 'látszik'. Ha tényleg tetszettél nekik akkor csak nem tudsz jeleket olvasni.

2013. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, amiket leírtál kedves kérdező.

Annyit tennék még hozzá hogy a legtöbb nő válogat-válogat, aztán egyszer csak választ valamilyen szempont alapján. De az ismerkedés már kimarad egy az egyben. Ha azt mondom egy nőnek, hogy mondjuk egy hónapig ismerkedjünk, beszélgessünk, döntsük el egyáltalán azt, hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak, akkor két pillanat múlva már a következő srácnál kopogtat.

2013. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kicsit magamra ismertem a kérdezőben és teljes mértékben igazat adok neki. Azért valljuk be, hogy baromi nagy gáz, hogy 25 évesen nincs kapcsolata évek óta, holott egy értelmes és intelligens embernek tűnik, aki ráadásul nem is néz ki rosszul. Mármint a társadalomra/nőkre nézve gáz, még mielőtt itt valaki félreértene.
2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És az meg főleg nagy baj, hogy milyen sokan vannak még az ő helyzetében.
2013. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igazából ez furcsa lesz de én is csináltam ilyet, igaz nem 20 on páréves koromban, mert még most sem vagyok annyi, de csak azt tudom elmondani, amiért a 20 alatti, de a körüli lányok egy némelyikje csinálja ezt.(én is ilyen voltAM)

Ugyanezt csináltam, flegmáztam, leszartam, de nem azért hogy a srác pitizzen, hanem nagy többségben azért mert(nem tudom h te mennyire nézel ki jól), de ha jól nézett ki asrác, és láttam hogy magabiztos, olyan "tudom hogy minden lány megdöglik értem" típus, nem akartam beállni a sorba, én akartam lenni, akit ez a dolog hidegen hagy. És ezzel felkelteni a srác figyelmét, hogy ez elkezdje idegesíteni, és ezért azt akarja hogy nekem is bejöjjön.

Meg még párszor nagyon féltem a visszautasítástól, de ezek már rég voltak, nem csinálok manapság már ilyet :D

2014. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!