Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy nem találok normális lányokat..... mostanában mindenhol csak az ilyen divatmániás kisminkelt rib*ncok vannak, akik szétisszák az agyukat a bulikban, majd megk*ratják magukat minden hétvégén mással, és az IQ-juk még a 100-at sem éri el....


Hol vannak az igazi lányok?? Olyanra gondolok: aki szép, okos, kedves, romantikus, művelt, és egy lányhoz méltóan öltözködik....


Ma minden arról szól, hogy ki a legnagyobb k*rva a lányok között, és mintha kihaltak volna az igazi lányok...


17F


2009. nov. 6. 20:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hol laksz, de részvét. Nálunk minden 3. csaj normális ("igazi")
2009. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, a lányok is ugyanezt élik meg mint te. A fiúk terén se jobb a helyzet, csak a sors valamiért úgy rendezi a dolgokat, hogy ezek a fiúk és lányok csak nagyon ritkán találkoznak.
2009. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Bp.
2009. nov. 6. 20:33
 4/56 anonim ***** válasza:
88%
Én pesti vagyok, és nálunk is ugyanez a helyzet. 19-20 évesek még normálisak, de a te korosztályodat - beleértve téged - csak sajnálni tudom.
2009. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
77%

Ja, hogy főváros. Költözz vidékre. Pl.:Pécs

1.

2009. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

"Én pesti vagyok, és nálunk is ugyanez a helyzet. 19-20 évesek még normálisak, de a te korosztályodat - beleértve téged - csak sajnálni tudom."


Dejó, legalább nem vagyok egyedül evvel a véleménnyel...


"Ja, hogy főváros. Költözz vidékre. Pl.:Pécs

1."


Kösz:) Néha már elengem van ebből a mocsok BP-ből... itt a lányok szinte mind ribancok...

2009. nov. 6. 20:38
 7/56 anonim ***** válasza:
78%
Itt vagyok! :) Csak foglalt,hehe:) Mellesleg lehet körül kéne nézned kicsit idősebb lányok közt, ha nem riaszt vissza a korkülönbség. Amugy hidd el, kicsit idősebb leszel, és meglátod, hogy az idősebb lányok többségében már nem ilyenek,komoly kapcsolatra vágynak. Nekem mindig az volt a gondom, hogy a korosztályommal nem tudtam beszélgetni,mert más volt az érdeklődési körük. VAlószínüleg neked is ez a bajod, hogy érettebb vagy a korodnál... A legtöbb barátom most 20-23,és nagyon jól elvagyok velük! 18/L
2009. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

"VAlószínüleg neked is ez a bajod, hogy érettebb vagy a korodnál..."


asszem ez a helyzet.... néha én érzem magam hülyén, mert nekem nincs festett emó hajam, nem cigizem, nem iszok, és tanulok a suliban....

2009. nov. 6. 20:42
 9/56 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is ugyanez a véleményem. Én sosem piáltam még, nem cigizek, drogozok, szívok. Nem szokta bulizni, csak néha, de akkor is iskolában ahova pl nem lehet alkoholt bevinni, vagy az lesz a vége, hogy a rajtam kívül mindenki részeg. Két komoly kapcsolatom volt eddig. Az egyik fél évig tartott és kb csak kézfogás volt. S másik majdnem két évig tartott és előtte még udvarolt nekem fél évig. Sőt nekem nem szokásom puszizkodni még a lányokkal sem, és nem szoktam a fiúosztálytársaim ölébe ülni és hagyni tapizni magam. Ja és nem menekülök előlük sikongatva. Smikelni szeretek, de legalább értek hozzá, hogy ízléses legyen. És szeszis ruhát is eleht venni anélkül, hogy mindenki tudná milyen bugyi van rajtam. Szóval. Nem értem ezeket a mai fiatalokat. És természetesen nekem is az a bajom hogy nincs egynormális fiú. Mert nekem pl ezeken kívül evidens, hogy nem járok olyannal akibe nem vagyok szerelmes, nem az van, hogy megér egy próbát. És ezen is kiakadnak. Ő bajuk. :D

18L

2009. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
előző: te hol laksz?? ha Bp, akkor bajban van az elméletem :)
2009. nov. 6. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!