Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy nem találok normális lányokat..... mostanában mindenhol csak az ilyen divatmániás kisminkelt rib*ncok vannak, akik szétisszák az agyukat a bulikban, majd megk*ratják magukat minden hétvégén mással, és az IQ-juk még a 100-at sem éri el....


Hol vannak az igazi lányok?? Olyanra gondolok: aki szép, okos, kedves, romantikus, művelt, és egy lányhoz méltóan öltözködik....


Ma minden arról szól, hogy ki a legnagyobb k*rva a lányok között, és mintha kihaltak volna az igazi lányok...


17F


2009. nov. 6. 20:31
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
83%

Rossz társadalmi körökben mozogsz.


Vannak igazi nők!

2009. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
41%

Ti még könnyű helyzetben vagytok xD

Az egy dolog, hogy rockot hallgatok, de nem vagyok bakancsos, bőrkabátos rocker. Ettől függetlenül csak a rocker / metálos lányok érdekelnek, diszkócicákkal nem fogok összejönni, se pózerekkel csak a "szükség" miatt. Ugyanis ami másnál a kapcsolat alappillére - szex- nálam felejtős. Nem vágyom rá. Rockra visszatérve én sem iszom - még alkalmanként se csúszik le 1-1 sör -, cigi füstjét utálom, nem járok koncertekre, bulizni, mert utálom a tömeget. Úgyhogy innentől kezdve világos nektek is, hogy a magányos, otthonülő lányok keresésére szenteltem szabadidőmet xD

19/F - 20:34

2009. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

"Rossz társadalmi körökben mozogsz.

Vannak igazi nők!"


Beavatsz, hogy hol?


"otthonülő lányok keresésére szenteltem szabadidőmet xD "


Énis... látod, mire jutottam eddig :)

2009. nov. 6. 20:54
 14/56 anonim ***** válasza:
Budapest mellett lakom :D
2009. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
73%

Miért nincsenek igazi lányok?

Azért mert nincsenek igazi fiúk sem!

Az össze egy piás, drogos, link, lú*zer rib*anc fa*sz!


Te ezen csodálkozol?

Hol vannak a művelt, romantikus, erkölcsös becsületes fiúk???


Nem lehet, hogy te is ilyen vagy, mint ezek a laza kislányok? Ilyen kis bulizós kiscsávó?

2009. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
74%
Nekem már összejött párszor. Egyik győri volt, másik pécsi. Úgyhogy eddig jó vagyok.
2009. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

"Budapest mellett lakom :D"

nembaj, mondjuk, hogy Bp... ritka vagy:)


"Hol vannak a művelt, romantikus, erkölcsös becsületes fiúk??? "

művelt csak kicsit, a többi igaz rám...


"Nem lehet, hogy te is ilyen vagy, mint ezek a laza kislányok? Ilyen kis bulizós kiscsávó?"

én biztosan nem....


"Nekem már összejött párszor. Egyik győri volt, másik pécsi. Úgyhogy eddig jó vagyok."

ez bíztató :)

2009. nov. 6. 21:02
 18/56 anonim ***** válasza:
Biztatónak a biztató, de nem fogok távkapcsolatot kialakítani. Attól még, hogy nem lételemem a szex, attól még egy ölelés vagy érintés még jól esne : D
2009. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
előző: melyik válaszoló vagy???
2009. nov. 6. 21:11
 20/56 anonim ***** válasza:

73% alapján könnyű rájönni.

20:34 , 20:52

2009. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!