Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy nem találok normális lányokat..... mostanában mindenhol csak az ilyen divatmániás kisminkelt rib*ncok vannak, akik szétisszák az agyukat a bulikban, majd megk*ratják magukat minden hétvégén mással, és az IQ-juk még a 100-at sem éri el....


Hol vannak az igazi lányok?? Olyanra gondolok: aki szép, okos, kedves, romantikus, művelt, és egy lányhoz méltóan öltözködik....


Ma minden arról szól, hogy ki a legnagyobb k*rva a lányok között, és mintha kihaltak volna az igazi lányok...


17F


2009. nov. 6. 20:31
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
74%
Ja meg 20:55 ^^
2009. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

"Biztatónak a biztató, de nem fogok távkapcsolatot kialakítani."


Távkapcsolatot én sem szeretnék....

2009. nov. 6. 21:14
 23/56 A kérdező kommentje:

"Budapest mellett lakom :D"


lenne kedved ismerkedni? :)

2009. nov. 6. 21:39
 24/56 anonim ***** válasza:
74%

tényleg azt kell mondjam, rossz körökben mozogsz.

én például csak látásból ismerem a 'divatp.csákat' - tudom, h létezik ez a jelenség, láttam ilyet nem egyszer, de soha, sem az iskolában, sem most az egyetemen nem kellett ilyen szellemiségű emberek között élnem. elég sok nőnemű egyedet ismerek, és egyik sem ilyen, ahogyan én sem. szóval azt mondani, bp-n kizárólag másodlagos nemi jellegeiket riszáló plázacirkálók léteznek, erős túlzás :)

20/L

2009. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
74%
Én azért biztos ami biztos, bezárnám őket egy saját kerületbe : P
2009. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

"szóval azt mondani, bp-n kizárólag másodlagos nemi jellegeiket riszáló plázacirkálók léteznek, erős túlzás :)"

igazad van, ezek szerint én nem találkozom normális lányokkal


"Én azért biztos ami biztos, bezárnám őket egy saját kerületbe : P"

ezjó :)

2009. nov. 6. 21:56
 27/56 anonim ***** válasza:

Én is pesti vagyok,a vélemény pozitivan meglepett hogy nem csak én látom igy.

Én szintén az érett és megfontolt oldara soroltam az élet rögös országimázsán...

Én nem is értem azt hogy lett ennyire elbaxott korcsokkal tele a társadalmunk... Emók meg mindenféle festett skenek meg ilyen divatmajmok... a plázabiccsekröl és a plázapatkányokról nem beszélve...

Az emó és sken lányok olyanok hogy eskü még bottal sem tolnám öket szájba....a pasik meg... a másikfele... én fel nem vennék olyan "kibaxottcukirózsaszin" feszitöt...

2009. nov. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
engem az akaszt ki,amikor 12-14éves kör között a lányok úgy ki sminkelik,ki cicomázzák magukat,hogy az már nem természetes!! és amikor fel vesznek magassarkút rövid ruhával(nyáron) akkor el tudnék velük beszélgetni hogy ez mért jó nekik!! de itt a nevelés módjáról van szó,mert ha valaki nem törődik a gyerekével,akkor rá hagy minden hülyeséget:S de azért pesten is lehet okos kedves művelt lányt találni!:D K18
2009. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Az a lány vagyok aki irta hogy érettebb vagy vszleg a korodnál: Én is budapesti vagyok,szerintem ez nem a helytől függ, hannem a neveltetéstől, beállítotságtól, életszemlélettől.
2009. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Még mindig én(10:45).Mellesleg rocker vagyok,(én is nagyon ritkán nézek ugy ki mint egy rocker, de érdekes, mindig valahogy lejön másoknak:D)voltak már diszkós haverjaim és rockerek is, de valahogy azt vettem észre, hogy a diszkós haverjaim felszínesebbek voltak,nem tudtam mélyebb,filozófikusabb témákat érinteni velük. Ne haragudjatok diszkósok semmi bajom a stílusotokkal,de -tisztelet a kivételnek, mert vannak, mint ahogy rockerekböl is vannak iszonyat buta és szánalmas emberek sajnos- ha diszkókban(voltam már egy párban) körülnéztem, és vihogó, becsiccsentett és mindenre kapható lányok,akik kb annyira magasröptű témákat feszegettek,hogy de helyes az a pasi ott és minél jobban riszálják maguk neki. Nem akarok általánosítani,de állandóan ezt látom! Olyan rocker lányt pedig nem láttam még aki a leghidegebb télben kiteszi a veséjét csak azért hogy a fiúknak tetszen.Villamos megállójában állok, diszkós pár, lányon egy falat kabát, és a fiúja rá nem szólna hogy húzd már le mert felfázol.Nem neki az a jó, hogy mutogatja a dekoratív barátnőjét,mert csinos volt az tény. Volt egy diszkós barátnőm aki állandóan felfázással küszködött,de véletlenül se vett volna fel egy hosszabb kabit mert akkor nem látszott volna a szép dekoltázsa illetve a csípője. Szerencsére ez a rockereknél nem divat,de nagyon jó lenne, ha senkinél se lenne az!! Ti is vigyázzatok Magatokra diszkós lányok.
2009. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!