Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy nem találok normális lányokat..... mostanában mindenhol csak az ilyen divatmániás kisminkelt rib*ncok vannak, akik szétisszák az agyukat a bulikban, majd megk*ratják magukat minden hétvégén mással, és az IQ-juk még a 100-at sem éri el....


Hol vannak az igazi lányok?? Olyanra gondolok: aki szép, okos, kedves, romantikus, művelt, és egy lányhoz méltóan öltözködik....


Ma minden arról szól, hogy ki a legnagyobb k*rva a lányok között, és mintha kihaltak volna az igazi lányok...


17F


2009. nov. 6. 20:31
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Én is Budapesti vagyok,de ami itt megy az egy.......

Ugyan így vagyok én is mint te,sehol semmi,sőt a barátaim se találnak maguknak senkit.

Dehát mit lehet tenni, ebbe a generációba az a menő ha máár 15évesen ha több faszt fogott a kislány mint kilincset..

Meg az se menő ha normális valaki....

Nem szeretek általánosítani de sajnos mind ku***!!!

2009. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Gyere Erdelybe!itt talalsz rendes lanyokat;)
2009. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

17F Ugyan ez a helyzet itt is. (Tatabánya)

Korosztályomba inkább a "kockákkal" lehet eldumálni, mert ők nem olyanok mint amit amiket leírtál.

Viszont érdekes módon az időssebbekkel (20évestől feljebb) szinte mindenről el tudok beszélni.

(Ha valaki felvett valamiért msnre, aki egyáltalán nem ismer, mindig mindenki azt szűrte le a stílusomból stb..., hogy huszonéves vagyok... érdekes...)

2009. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én pedig kicsit fiatalabb vagyok nálad,viszont én egyetlen 1 igazán normális,talpraesett,becsületes,hűséges,művelt,aranyos,kedves (és még sorolhatnám a pozitívabbnál pozitívabb jellemzőket) nem találok .. Talán van a 100-ból 1. (a többi kihalt (?) .. vagy én már nem is tudom)

Nos,ezek a plázaplasztikbabák körülbelül 2 méteres körzetben kapásból megfordul 3 mikor sétálok valahol. (pl.suli folyosó,városban utcán,buszon,vonaton,akárhol.)

Tegnap reggel ültem a buszon,felszállt 3 rettentő mértékben művelt és értelmes kinézetű egyén. Megálltak majdnem mellettem és hallgathattam azt körülbelül röpke fél órán keresztül hogy idézem: "milyen szupcsi volt a bulcsi" .. "és el tudták érni hogy XY ne basszon be és h milyen szuperek mert az már tök jó teljesítmény" .. aztán vihorásztak ott,meg beszélgettek a "pasikról" (ami szerintem 1 rettentő lekezelő szó) hogy ki kit tapizott le,kivel "smárolt" (erről a szóról már nem is beszélve. érzelemmentesség a tetőfokon)..eközben az a tipikus buta,primitív beszéd és stílus teljesen lerítt róluk..suliban naponta hallgathatom azokat a fantasztikus történeteket amelyek egyes emberek életében rettentő meghatározó rész hogy tegnap,meg azután és az előtt kivel volt,hogy volt,milyen pózba,legközelebb mikor,kivel,hogyan,ésatöbbi finomság. (eközben persze a visítozás és a káromkodás a minimum dolog).. ezeknek a lányoknak akiket nagyvonalakban leírtam öltözködési stílusát már meg sem említem mert végén valaki beflash-sel asztal alá :D .. ezek mellett még le sem írtam hogy a melleltakarós,félmeztelen,meztelen,csücsörítős,pózolós kéepk az alap dolgok errefelé. (gondolom nem csak itt van ez így.) .. Én pedig az elmondottaknak teljesen az ellentéte vagyok. Nem bírok elbeszélgetni az emberekkel mert teljesen más dolgok érdekelnek és a gondolkodásmódom + a stílusom is más. Nincs 20.000 Ft-os bőrkabátom,Luis Vuitton táskával,15.000-es magassarkú csizmával és ezek mellékei. (Természetesen aki így szeretne öltözködni öltözzön így. Én majd teszem a saját stílusomban.) Nem vagyok sem az osztály sem a suli legjobb arca akit mindenki ismer,mindenki a spanja és és ő ott a sztár meg a valaki. Elvagyok az én érdekes saját világomban. Csak mostanában eszméletlenül hiányzik 1 olyan fiú akinek nem minden a szex,és nem 1 buta lúzer,aki macsónak hiszi magát. Bocsi a hosszú sorokért és kifejtésekért de ezt 1x végre jól esett leírni! :D

Kedves kérdező,ez lehet valóban a gondja h rossz körökben/társaságokban mozogsz. De maradj meg ilyennek amilyen vagy,mert végre azaz 1 fiú a 100-ból aki szinte tökéletes (?) :DD

15/L

2009. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

elözőnek:nem szeretsz általánosítani,akkor miért teszed? én kikérem magamnak :D

szeretem,hogy nem vagyok olyan mint minden 2. lány az utcán,érzem,hogy engem néznek furcsának,mert nem vagyok valami pofázós ribanc.Akkor inkább vagyok a furcsa,a "más",a csöndes.(bár ha igazán ismerem már a körülöttem lévőket és bízok bennük,már nem vagyok az a csöndes visszahúzodó)

pl. nem tudják elhinni a körülöttem lévők,hogy nincs barátom,vagy mikor mondom nem volt még komoly kapcsolatom.Már be van épülve az agyukba,hogy 17 évesen nem léteznek szűz lányok stb..

Igaz,én szoktam inni,ha bulizok,de tudom hol a határ.De az én mottóm,próbáljam és használjam ki az adott lehetőségeket.

a lényeg,rossz helyen keresgélsz.Járj különféle helyeken,ahol ismerkedhetsz,ne a körülötted lévő sulis lányokat figyeld.Vedd észre a csöndes lányokat mögöttük rejlenek a kincsek,az igazi értékes tulajdonságok és érzések.Nyitott szemmel járj.majd megtalálod.

2009. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Hát már ne haragudj, de szerintem inkább te mozogsz rossz társaságban, ha ennyire tudsz általánosítani...
2009. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
amúgy 21:12-nek szólt az "elöző"-s szöveg eleje :D
2009. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

"Gyere Erdelybe!itt talalsz rendes lanyokat;)"

Hali:)

Nem értek 1et..Erdélybe lakok(Nagyvárad) de itt is tele van mindenféle diszkós qrvás plázacicákkal a város...Eléggé túlsúlyos voltam mert nem voltak hawerjaim,nemvolt kivel lógjak ezért mindig bent ültem..Rajtam kívűl mindenki diszkóba járt (13 évesen) és cigizett piált..Arról nem is beszélve hogy anyám nem is engedett:)))

Nah később 14 évesen próbáltam beilleszkedni,sportoltam,fogytam 7 kilót..Akkor én is elkezdtem diszkóba járni,büszke voltam magamra hogy milyen jó kis csávó vagyok hogy cigiztem és piáltam..(Még akkor is ha nem esett jól)..Most 15 vagyok,és lassan kezdtem rájönni hogy ez nem az én életem,nem vágyok a diszkókqrrvákra se más könnyen kapható lányra..Egy olyan lány kell aki nem csak szexet akar,megértő,szeret,nem hagyja hogy minden pasi tapizza stb..ÉS higyjétek el nagyon nehéz ilyet találni:((..Átlagos 15 éves csaj hetente váltja a pasikat..pfff..ez van:(..

2009. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak azért tűnik így, hogy minden lány ribanc, mert ők azok akik feltűnést keltenek, észre akarják vetetni magukat. A normálisabb lányok inkább meghúzódnak csendben:)
2009. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Mivel szakdogát fogok írni, voltam könyvtárban és a múlthéten mikor álltam a pultnál és vártam a soromra, 2 16 körüli lány voltak előttem és az egyik kivett 4-5 könyvet, s véletlenül láttam, hogy az egyik címe ez volt: "Férfivadászat" :))) Ez a lány amúgy nem volt egy szépségkirálynő, de nem is volt csúnya, szóval már bánom hogy nem szólítottam meg. :S Na lényeg az, hogy sok lány is így van mint mi.....
2009. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!