Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már igazi lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy nem találok normális lányokat..... mostanában mindenhol csak az ilyen divatmániás kisminkelt rib*ncok vannak, akik szétisszák az agyukat a bulikban, majd megk*ratják magukat minden hétvégén mással, és az IQ-juk még a 100-at sem éri el....


Hol vannak az igazi lányok?? Olyanra gondolok: aki szép, okos, kedves, romantikus, művelt, és egy lányhoz méltóan öltözködik....


Ma minden arról szól, hogy ki a legnagyobb k*rva a lányok között, és mintha kihaltak volna az igazi lányok...


17F


2009. nov. 6. 20:31
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

21:33-as vagyok.

elírtam:

* fiút nem találok

* képek

wupsz :D

2009. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező,ez lehet valóban a gondja h rossz körökben/társaságokban mozogsz. De maradj meg ilyennek amilyen vagy,mert végre azaz 1 fiú a 100-ból aki szinte tökéletes (?) :DD "

körökkel nincs gond, mert haverjaim is hasonló érdeklődésüek.. senki sem tökéletes, de nálam legalább az értelmi szint dominál....

2009. nov. 10. 21:48
 53/56 anonim ***** válasza:

itt vagyok 16 évesen. Mondjuk szinte szín 5 vok a suliban, de a műveltséghez azért még kéne egy egyetem.


Az is igaz, hogy festem magam, de csak szempillaspirállal( tom, hogy ez neked nem mond semmit, ez elég szolid sminket jelent), hogy mennyire vok romantikus, azt nem tom megítélni, de sztem nálad még az "igazi" lányok kategóriába tartozok.

És a helyzet az, hogy van barátom, aki szeret és én is szeretem. A helyzet az, hogy nem hiszem, hogy fosz találni oylan lányt, aki hozzám hasonló és még senki sem csapott le rá előtted, de azért sok szerencsét.

Szóval: de igen vannak igazi lányok, csak már mindnek van barátja.

16/L

2009. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

"Olyanra gondolok: aki szép, okos, kedves, romantikus, művelt, és egy lányhoz méltóan öltözködik.... "


Biztos hogy vannak, de nem sok ez egy kicsit? :S Te rendelkezel ilyen tulajdonságokkal? Ha nem, legfeljebb annyit érhetsz el, hogy egy költői hasonlattal elküldenek a p*csába :D

Ha meg úgy érzed, hogy egy tökéletesnél is volna esélyed, ne a gép előtt rinyálj, hanem keress egyet... Könyvtárban/teázókban/igényesebb helyeken biztos találsz...

2009. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

"de csak szempillaspirállal( tom, hogy ez neked nem mond semmit, ez elég szolid sminket jelent)"

hahaha....

2009. nov. 10. 22:12
 56/56 anonim ***** válasza:

Rossz trásaságba mozgok,meg járjak nyitott szemmel!!...a sok 15-17 éves megmondta!!!!!

Akkor ezek szerint ez a világ nem nekem való,mert én sajnos látok,láttam,túl sokat...

Nemhogy igazi lányok, már lassan igazi ember se létezik..

2009. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!