Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevallotta, hogy régebben prostituáltként dolgozott. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Feltűnhetett volna, nagyon dekoratív, okos és az ágyban is tökéletes. Egyetemet végzett és elmondása szerint egyetem alatt modellkedéssel kereste a pénzt. Mint kiderült ez hazugság, az egyetem alatt kb. fél évig dolgozott.

Most 4 éve vagyunk együtt, a kapcsolat alatt nem dolgozott. Ami igazán zavar, hogy nagyon őszinte és bevallotta, hogy sosem árulta volna el, ha az egyik régi "vendég" aki beleszeretett még anno nem fenyegeti meg, hogy elárulja nekem az igazságot.

Szeretem, de a gondolat, hogy fél évig átment rajta Budapest...


2013. szept. 26. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

71%

szóval azt mondod, ha látszik, hogy fél év alatt történt a kifizetés, akkor nem számít semmi? Pl. hogy "átment rajta Budapest"? A kérdező sokadszorra fejezte ki, hogy ez a problémája.


A másik dologgal kapcsolatosan pedig hiába kapnak az árvák ellátást annak a mértéke szinte semmi. A nyugdíjas tanárok is nevetségesen alacsony összeget kaptak egy éve azt hiszem, egyszerűen nehéz belőle megélni. Te kívánnál egy 12 évesnek olyan életet, ahol nem kap meleg ételt? Mert a fát venni kel a fűtéshez, nem pedig lopni (vagy a gázszámlát fizetni). Mert a víz nem ingyen jön a csapból. Mert a beiskolázás pénz (mondjuk tankönyvre kaphat kedvezményt). Mert a depresszió kezelése is pénz (vagy egyéb betegségeké). Mert a temetés is költséges. Mert a banki törlesztő is havonta vonja el a pénzt. Hiába kaphatnak pénzt, az nem fordítja tetejére az életüket, pláne ha tényleg volt adósságuk.

Én ezt a papírozós dolgot nevetségesnek tartom, mert ez nem változtat a tényen, hogy aláfeküdt a feszoknak.

2013. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Csak annyit írtam, hogy ez sem mentség.


Felvette volna a diákhitelt egy összegben/részletben amíg jön az árvaellátás. Kérnek önkormányzati segélyt, temetési támogatást, banknál méltányossági kérelmet adnak be és már ez a kifogás sem működik. Nagy hitelhez ami miatt elviszik a házat bizony több milliót kellett keresnie fél év alatt. Ez tényleg több száz ember. Ez a történet nem kerek, nem igaz ebben a formában.

2013. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

Ha jogásznak tanult, akkor nyilván tudnia kellett ezeket mind. De te 35 éves vagy, szegény prosti meg csak... gondolom valami 20 lehetett. Na, most mi van, ha bölcsész? Mi van, ha közgazdász? Mi van, ha mérnök? Ezekben az esetekben nem feltétlenül kellett tudnia az összes részletről, ahogyan szerintem ezeknek is megvannak a feltételeik.


Megint más dolog, nem emlékszem ki írta, de volt egy "luxus" szó. A hírekben volt még nem is olyan régen, hogy Charlie Sheen a luxus prostijának egy éjszakára fizetett 10000 dollárt (meg talán bíróság elé is állították ezért).

Na, most a 10000 dollár az legalább 2 milla, egy éjszaka alatt. Kérdem én, lehetetlen?

2013. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Szerinted én honnan tudtam ezeket 20 évesen? Megkérdeztem vazze, megkérdeztem. Maradjatok már, gyakorlatból ismerem hogy megy ez..
2013. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Azt mondtad ,hogy okos a csaj akkor meg miért árulta el a dolgot ,ha régi kuncsaft annyira egy szemét ,hogy utólag vissza él vele akkor mondhatta volna azt is ,hogy csak hazudik ,mert nem bírja elviselni,hogy visszautasítottam és kamu az egész ,hogy nektek ártson.



Nem értem egyébként mi a rinya oka?! Ez akkor volt mikor még nem is ismerted nem most tehát a jelenbe semmi jelenősége. Örülj neki,hogy ekkora tapasztalattal Téged választott és mi az ,hogy Neked ez rossz ,hogy annyi pasival volt ,mert mi közöd hozzá? A tulajdonod? Ami volt volt .A szereted akkor benyeled és kész és sirdogálsz rajta a nőknek sok mindent el kell viselni a pasiktól ,de ha egy nőnek nem makulátlan a múltja akkor meg megy a rinyálás szedd össze magad nem egy ovis vagy akinek az a baja ,hogy csak használt biciglit kapott .Örülj ,hogy van egy szép és okos nőd aki másnak is kellene bőven ,de ő melletted van.Tudod a párkapcsolatra is vonatkozik JÓBAN ROSSZBAN és nem csak akkor értendő ha a nőnek kell benyelni valamit ,ez nem egy oldalú.

2013. okt. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

"Örülj neki,hogy ekkora tapasztalattal Téged választott"


Ez nem szexuális tapasztalat. Az egy intim tevékenység, amit élvezetből csinál. Ezt nem élvezte és pénzért bérbe adta a testét. Nincs minek örülni a lotyón.

2013. okt. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

"a párkapcsolatra is vonatkozik JÓBAN ROSSZBAN"


A régi, eltitkolt rosszra, hazugságon alapuló kapcsolatra NEM vonatkozik. Benyelni a ribi nyelt.

2013. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Szakítottam :(
2013. okt. 27. 12:48
 59/66 anonim ***** válasza:
jól tetted!
2013. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem tudom.Vannak olyan pasik akiknek van egy csomó egy éjszakás kalandjuk és ők a menők! Ha meg egy nő ebből tartotta fenn magát az gyalázat.Hát hol itt az egyenlőség?

Pasiknak lehet mindent :P Egyébként senki ne hiddje ,hogy a prostik kuncsaftjai csak szexet akarnak hanem sokkal többet és ott igen is ki lehet ismerni a férfit. Max az út széli strihelő az akit csak arra keresnek a pasik.

2013. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!