Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevallotta, hogy régebben prostituáltként dolgozott. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Feltűnhetett volna, nagyon dekoratív, okos és az ágyban is tökéletes. Egyetemet végzett és elmondása szerint egyetem alatt modellkedéssel kereste a pénzt. Mint kiderült ez hazugság, az egyetem alatt kb. fél évig dolgozott.

Most 4 éve vagyunk együtt, a kapcsolat alatt nem dolgozott. Ami igazán zavar, hogy nagyon őszinte és bevallotta, hogy sosem árulta volna el, ha az egyik régi "vendég" aki beleszeretett még anno nem fenyegeti meg, hogy elárulja nekem az igazságot.

Szeretem, de a gondolat, hogy fél évig átment rajta Budapest...


2013. szept. 26. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Muszájból mondta el mert megzsarolták. Nem őszinte nő.
2013. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

Ezt az egyik korábbi válaszolónak írom: Azt hiszem (és nagyon szeretném hinni), hogy a megélhetésért csinálta, nem pedig a "bulizós életmódért". Az édesapja meghalt. Nem részletezném.

Viszont tényleg nagyon szeretem és gyönyörű, kedves, okos nő. Azt is felajánlotta például, hogy az összes pénzét (külön számlánk van) felajánlja gyermekmentő, állatmenhely stb. részére- jó állása van, nem hiszem, hogy zavarná. Ezzel szerette volna megmutatni, hogy nem a pénz érdekli, hanem én. Mert szeret engem. Viszont hiába a megélhetéshez kellett neki a pénz, akkor is zavar, hogy így volt férfiakkal.

2013. szept. 26. 15:34
 23/66 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!


Ahogy látom hajthatatlan vagy. Sajnos megértelek, elképzelted biztos hogy járt már a szerelmedben 20-30-40-50(-60) éves farok is, és elvesztette a büszkeségét már. Te pedig nem tudsz azonosulni ezzel. Habár én nem értem miért baj ez, hiszen a szex csak egy dolog, amiért pénzt kapott, jobban esne neked, ha előtted 10 pasival járt volna, egyenként mindegyikkel mindennapos szexuális életet folytatott volna? Akkor meg az lenne a bajod. Te egy olyan nőt akarsz aki nem sok pasival volt előtted, de a lényeg hogy ez a kapcsolat halálra van ítélve köztetek....pedig kár....én nagyon örülnék ha a barátnőm ennyire tudná mi a jó neki, és úgy szétszedne engem az ágyban mint a legót :)))))))

2013. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
34%
Én is árva vagyok, nem kellett kurvulnom a diplomáért. :) Ez hazuugság.
2013. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
8%
500 hpv-s, szifiliszes pénisz natúr franciázva. Ez ám a barátnő!
2013. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon őszinte- sosem vallotta volna be, ha...

Ez a két dolog üti egymást. Nem őszinte. Én kidobnam. Nem a múltja miatt hanem egy ilyen nem mellékes dolog eltitkoltasa miatt. És elmennek egy urológushoz is szűrésre nehogy a következőt megfertőzzem egy ilyen mocskos ribi miatt

2013. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
ha ennyire veszekedtek add nekem a nőd én minden egyes szopásáért csillagokat fogok látni :D
2013. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
57%
Nézd, a nők igen nagy része szexelt már pénzért...
2013. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
Úgy tűnhet, mintha nem tudnék sok mindenről, pedig beszéltem vele erről. Szóval aki ilyeneket írt, annak mondom: soha semmilyen betegséget nem kaptam el tőle, teljesen egészséges. Az első dolga volt, hogy ha akarom akkor közösen elmehetünk vizsgálatra. Másrészt azt is mondta, hogy a szex mindig óvszerrel történik. A barátnői (nem tudom, hogy ez most egyetemi vagy milyen) az orált óvszer nélkül csinálták, de elvileg ő nem és sosem csókolózott. Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de ő tényleg gyönyörű, szóval ha ilyen "munkában" képzelem el, akkor min. luxus lehetne. Ezért hiszek is neki, hogy nem csinált ilyeneket, viszont az érzés még ott van, hogy de átmehetett rajta fél Budapest. Illetve a tudat, hogy pénzért árulta magát. Azt hiszem azért írhattam ki, hogy bátorító szavakat halljak vagy nem is tudom. Lehet azért mert egyedül ülök egy szobában egy hete. Mi a jó döntés?
2013. szept. 26. 20:18
 30/66 anonim ***** válasza:
11%

Átvert, megtévesztett, másnak mutatta magát mint aki.


A jó döntés: gyárts neki gyereket, váljatok el ha megunt, tejelj, menj a híd alá lakni.

2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!