Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevallotta, hogy régebben prostituáltként dolgozott. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Feltűnhetett volna, nagyon dekoratív, okos és az ágyban is tökéletes. Egyetemet végzett és elmondása szerint egyetem alatt modellkedéssel kereste a pénzt. Mint kiderült ez hazugság, az egyetem alatt kb. fél évig dolgozott.

Most 4 éve vagyunk együtt, a kapcsolat alatt nem dolgozott. Ami igazán zavar, hogy nagyon őszinte és bevallotta, hogy sosem árulta volna el, ha az egyik régi "vendég" aki beleszeretett még anno nem fenyegeti meg, hogy elárulja nekem az igazságot.

Szeretem, de a gondolat, hogy fél évig átment rajta Budapest...


2013. szept. 26. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
67%

Napi 3-6 férfit számolj heti 5-7 munkanappal.


Ez az átlag ha nem útszéli.

2013. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd el. A fél év alatt 500 feletti volt valószínű a kuncsaftjainak a száma(persze ha nagyon visszajáró vendégei voltak akkor kevesebb:) ). Az ilyen egy ócska ringyó.
2013. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
29%
en ezutan nem tudnek nokent nezni ra, reszemrol azonnal szakitanek
2013. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
60%

Ezt neked kell önmagadnak megválaszolni. Kérdés: Neked ö volt az elsö? Hány partner "bocsáthato" meg szerinted? Az a bajod, hogy pénzt kapott érte? Ha ingyért tette volna akkor ok? Miért csodálkozol, hogy nem akarta elárulni neked, ha az a "gondolat" zavar? Szerinted melyikötök szereti jobban? Te vagy az a volt kuncsaft? Mennyivel vagy te több nála?

Végeredményben ha együttmaradtok, vedd észre, hogy a sok fas- közül téged választott. Nagy megtiszteltetés neked!!!!

2013. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
46%
Nagy megtiszteltetés 600.-nak lenni, miközben nem a nő választhatott 600 közül, mert prostitól csak néhány elmebeteg akar kapcsolatot. :D
2013. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
67%

én nem szakítanék vele. főleg hogy nem is szerette egyiket sem, nem hiszem hogy azért csinálta mert ez lett volna a vágya, és az hogy pénzt fogadott el érte engem nem érdekelne. ez csak egy munka. én akkor is vele lennék ha még most is ezzel foglalkozna. mert ha engem szeret, hozzám jön haza, velem boldog és én is vele, akkor elég nagy hülyeség lenne ezért kidobni. főleg ha már nem is foglalkozik ezzel. szerintem kissé igazságtalan ezért szakítani vele.

viszont az nekem is furcsa hogy nem mondta el egyből. én értem hogy gondolta hogy ha elmondja el fogsz gondolkozni rajta hogy vele maradj, vagy szakíts vele, de mindenképpen tisztességesebb lett volna ha elmondja még az elején valamikor.

én azt mondom hogy még jobb is hogy pénzt fogadott el, mint azok a nők akik úgy szexelnek másokkal, idegenekkel, akárkivel, hogy csak úgy.

szerintem tedd túl magad rajta. ha ez az egyetlen problémád vele.

2013. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
56%

A prostik is választhatnak, hazaküldhetik a vendéget, ha az nem szimpatikus/büdös/stb, max. nem fogadnak el pénzt.


Viszont nem egy nagy megtiszteltetés az, hogy téged választott. Aki volt prostinál, az tudja miket bevállalnak, amiből nem biztos, hogy mindent élveznek :)

2013. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
56%
Miért számít neked az, hogy te előtted mivel kereste a kenyerét? Semmi közöd nincs hozzá, hogy ki milyen életet élt vagy mit csinált, mielőtt összejött volna veled. Ez csak ő rá tartozik. Inkább örülj neki, hogy elmondta neked, úgy ,hogy nem lett volna muszáj. Ha meg ezért dobsz egy 4 éves párkapcsolatot, akkor sose szeretted igazán.
2013. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
60%

A hatos válaszoló helyesen szólt.

1,Elmondta a legnagyobb titkát, ezt becsüld meg.

Még ha kényszerből is tette, hogy ne mástól tudd meg, de erőt vett magán és felvállalta, nem hagyta, hogy mástól tudd meg aztán tagadnia kelljen.


2,Fél évig csinálta, nem egy nagy idő.

Ha az egyetem mellett csinálta akkor ő nem főállású volt, tehát amit valaki írt napi 3-6 férfira. Jó ha 1 max. 2 volt az, mert órákra is be kéne járni, meg tanulni is kell, szóval nem olyan drasztikus a szám és fél Bp. nincs túl rajta. Ha tényleg olyan dekoratív és nem százezreket akart keresni, csak fenntartani egy albit meg a tanulását, akkor még meg is válogathatta, hogy kivel csinálja, azaz nem feltétlenül az dugta meg akinek volt rá pénze.

4,Már nem csinálja.

Te is írtad, hogy amióta veled van semmi nem volt. Ha nem is csalt meg akkor meg hol a probléma?

Engem egyik exem megcsalt. Majdnem minden héten a fősulis bulikban mással. És volt köztük (ahogy a barátaitól visszahallottam családos elvált 50-es apukától kezdve, rendőrön át isten tudja még ki. És előttem is jó páran megdugták. Miben rosszabb ennél a barátnőd? Semmiben, mert volt egy élete előtted amit miután veled összejött abbahagyott.

Tehát van egy bombázó csaj aki hűséges hozzád, szeret, voltak f_szijai előtted. Hmm. Mint egy normális lány az ő korában, csak szexben járatos, meg ahogy írod tök jól néz ki.

Hát nem tudom én nem akadnék fenn ezen nagyon. OK, nem fogadnám könnyedén de szerintem túl tudnék lépni rajta, ha tudom, hogy tényleg nem csalt meg és megbízhatok benne. Sőt most hogy tudod a régi hódolóját segíthetsz neki leépíteni. Ezzel tudod mekkora jót tennél vele? Na gondold át még egyszer f_aszi, mert szerintem épp elcseszni készülsz a dolgot.

2013. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
10%
Rontsa is el! Ez nem nő!
2013. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!