Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sajnálom. Visszamenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sajnálom. Visszamenjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert tudom nem jó a kapcsolatunk. Kalitkába érzem magam. De azóta is felhívott és sírt egész nap, meg semmit sem csinált amit a legjobban szeret még azt sem, csak ült és kész. Telefonban is sírt, és nem tudom most mit csináljak. 17 vagyok. Annak örülnék ha elfelejtene és nem fájna neki a szakítás, és én is. Den me így van. Mit csináljak?
2009. nov. 7. 08:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jól van hát legalább tudom hogy biztos szeret. De 1 év mire kiheveri????
2009. nov. 7. 09:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Azzal már szerintem 100000%-an mindent megtettél, hogy leültél vele megbeszélni az elmúlt eseményeket. Én jártam már úgy is hogy dobtak, és majd belepusztultam olyan szerelmes voltam (hónapokon keresztül úgy éltem mint egy kivert kutya), de a párom arra sem volt képes, hogy pár percben megbeszéljük a dolgokat. Az előttem lévő hozzászóló valószínűleg soha nem szeretett szerelemből lányt, vagy nem volt szerelmi bánata, mert igenis tud férfi is sírni egy nő miatt!!!
2009. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évbe telt kiheverni a nagy szerelmem, de csak azért, mert minden kapcsolatot megszakítottam vele.

Egyébként még ma is szeretem, és mindig fogom. Ha még ma is kapcsolatban állnék vele, tuti megbolondulnék.

2009. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha barátok lennénk akkor kevesebb idő lenne míg kihever és könnyebb lenne? Nem lenne olyan fájdalmas mintha hírtelen voltam most meg már nem?
2009. nov. 7. 09:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Te szadista vagy? Húzogatnád a mézesmadzagot előtte, de nem haraphatna rá?

Azt lehet tudni, ha egy szakítás olyan, hogy utána lehet barátkozni. Ez nem olyan. Évek múlva próbálkozhatsz, de addigra remélhetőleg nem érdeklitek már egymást.

2009. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak bármit megtennék azért hogy jobban legyen.
2009. nov. 7. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:

ne menj vissza hozzá. tapasztalat.


a 08:48-as válaszon nagyon meglepődtem. MINDEN EGYES pont ugyanez volt velünk is :D:O mármint én vagyok a lány és a fiú pontról pontra ezt tette. nagyon lealacsonyította magát. mivel ő szakításkor engem meg is ütött.. és ezek után csinálta végig ezt a visszasírós procedúrát.

2009. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!