Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt itt, hogy aki eddig csak elutasítást kapott a lányoktól, hogy kezd el gyúrni, légy barátságosabb, öltözz jobban és majd a lányok fognak megtalálni?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen dologról ritkán hallok. Hiába kezdett gyúrni, jobban öltözni, valahogy mégis továbbra is elutasítást kapott mindig ezek után is. Pedig kedvesebb is lett. Persze lehet sokaknak bejön ez a tanács, de úgy veszem észre, hogy legtöbbször nem.
2013. okt. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
2013. okt. 12. 11:43
 32/49 anonim ***** válasza:

Azt ne mondjad, hogy ezzel mindig elutasítanak! Sz__rabbul nézek ki és nem szoktak.


Túl jó nőkre hajtasz?

2013. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, igen elutasítanak. Pedig ehhez még jól is öltözöm. Az arcom ronda, de szerintem teljes mértékben ezzel megpróbáltam, illetve humorral kompenzálni. Nem nagyon sikerül. Kicsit el vagyok kenődve.
2013. okt. 12. 11:48
 34/49 anonim ***** válasza:

szűz vagy?


lemész egy buliba izompólóban, iszogatsz gyümölcslevet és várod amíg rád mászik egy. semmi több nem kell.

2013. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
59%
Ha az arcod ronda, meg vagy lőve, legfeljebb pénzzel tudod kompenzálni.
2013. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Vegyek fel hitelt egy autóra, hogy lássák van pénzem? Nem szívesen tenném.
2013. okt. 12. 12:01
 37/49 anonim ***** válasza:
felesleges. nem kell pénz.
2013. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
az arcodról rakj fel képet b@s.zod :DD ha azzal van a baj, és nem a testeddel, akkor talán arról kéne látnunk képet....amúgy kinézetre már közel állsz a kopasz kigyúrt állatokhoz, csak kopasznak kéne lenned....amúgy általában aki ilyen kigyúrt az üresfejű is....szóval lehet egy kicsit segíteni kéne az intelligenciádon, képzettségeden, olvasni pár könyvet, szókincset bővíteni, stb. Lehet a beszédstílusod a baj....
2013. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok üresfejű. Tanár vagyok. Szakvizsgázott. Nem bölcsész szakon végeztem. Kopasz sem vagyok. Szókincsem van, de annyira nem tudok megnyílni a lányok előtt. Képet arról nem rakok fel, az megmarad nekem.
2013. okt. 12. 12:12
 40/49 anonim ***** válasza:

semmiképp ne akarj kopasz agreszzív állat lenni, vagy autóval menőzni. ha normális lánnyal szeretnél összejönni, nekik ez nem jön be. nem igazán értem én sem mi lehet a baj, a magasságod, tested, öltözködésed a leírtak és a kép alapján jó, és hülsének/parasztnak sem tűnsz az írásod alapján...az arcoddal meg nem hinném hogy olyan nagy baj lenne.

szóval lehet, hogy túl görcsösen próbálkozol, vagy nem jó helyen nem jó lányokkal :/ jársz/fogsz menni egyetemre? szerintem ott sokkal jobban lehet ismetkedni, méghozzá hasonó emberekkel

2013. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!