Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt itt, hogy aki eddig csak elutasítást kapott a lányoktól, hogy kezd el gyúrni, légy barátságosabb, öltözz jobban és majd a lányok fognak megtalálni?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen dologról ritkán hallok. Hiába kezdett gyúrni, jobban öltözni, valahogy mégis továbbra is elutasítást kapott mindig ezek után is. Pedig kedvesebb is lett. Persze lehet sokaknak bejön ez a tanács, de úgy veszem észre, hogy legtöbbször nem.
2013. okt. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
43%

jesszusom......de idióta vagy. igen, én egész életemben csak kopasz kigyúrt állatokkal voltam együtt!!!! mekkora ret.ardált vagy.....



ha magadtól nem jössz rá a lényegre, hogyan kell csajozni, akkor azt b@.szhatod.....nem könyvből kell tanulni a csajozást, hanem ösztönből. vagy legyél meleg....



L

2013. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kopasz, de ha az kell, nullással minden nap lecsapom a hajam és dühöngeni fogok. Ha annak van keletje.
2013. okt. 12. 10:59
 23/49 anonim ***** válasza:
Most a ratyiknak van keletje úgyhogy itt a te időd kérdező.
2013. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Ha neked azok a r*bis csajok jönnek be, akik a kopasz erőszakos palikra buknak, akkor hajrá! :)

Nem hiszem, hogy a lányokkal lenne probléma, ha ilyen csajokat keresel. Tisztelet a kivételnek, de én még normális lányt nem láttam ilyen kigyúrt kopasz pasival (de biztos vagy ilyen is :) )

2013. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
A ratyi az roma?
2013. okt. 12. 11:03
 26/49 A kérdező kommentje:
Ha küldök a testalkatomról egy képet a csajoknak, akkor mondják, hogy sok munka volt vele, jól sikerült. De mindig kérnek a fejemről is képet, azt nem szoktam küldeni, csak a hajamról. Az is jó szokott lenni, de ha a fejemről nem küldök, akkor már nem is írnak többet vissza, mintha más nem is létezni nekik, csak a fejszerkezet, vagy mi az. Érthetetlen. Pedig nem rohad a fogam, az is ápolt. Persze aránytalan a fejem, de ami rajta van az nem rossz, mégsem tetszik nekik.
2013. okt. 12. 11:05
 27/49 anonim ***** válasza:
Ha roma ratyi vagy az a legjobb de ha simán ratyi akkor is jó leszel már.
2013. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
a kedvesség hiba. az félrevezetés volt
2013. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Pedig próbálok kedves lenni velük, de ha nem tetszem, akkor hiába vagyok kedves, nem törődnek velem. Érthetetlen.
2013. okt. 12. 11:07
 30/49 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel magadról egy képet, akkor talán meg tudjuk mondani mi a baj veled!
2013. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!