Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt itt, hogy aki eddig csak elutasítást kapott a lányoktól, hogy kezd el gyúrni, légy barátságosabb, öltözz jobban és majd a lányok fognak megtalálni?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen dologról ritkán hallok. Hiába kezdett gyúrni, jobban öltözni, valahogy mégis továbbra is elutasítást kapott mindig ezek után is. Pedig kedvesebb is lett. Persze lehet sokaknak bejön ez a tanács, de úgy veszem észre, hogy legtöbbször nem.
2013. okt. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
hoppá, bocsi, csak most látom mit írtál az egyetemről
2013. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
túl magasra teszed a lécet
2013. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Járok mesterképzésre, de 90% aki oda jár szombatonként levelezőre, az 40 feletti. Mind házasok. Nem az én korosztályom, nem akarok velük ismerkedni.
2013. okt. 12. 12:39
 44/49 anonim válasza:

"Miért mondják azt itt, hogy aki eddig csak elutasítást kapott a lányoktól, hogy kezd el gyúrni, légy barátságosabb, öltözz jobban és majd a lányok fognak megtalálni?"



Én elmondom a véleményemet de nem valószínű hogy sokan egyetértenek majd vele.. na mindegy legfeljebb majd okkulok a hibáimból.

Szóval szerintem ahhoz hogy felkeltsd a nő érdeklődését mindössze annyi kell hogy megtanulj kommunikálni az ő nyelvén (értem ezalatt hogy bármi amit teszel vagy mondasz megértést szül az ő fejében) az pedig hogy barátságos vagy meg hogy jól nézel ki mondhatni puszta máz illetve esztétikai inger, ha úgy viselkedsz mint egy hülye akkor ezeket megette a fene mert viszi a megjelenésed kezdeti varázsait is. Tehát úgy gondolom a nőt sokkal inkább mentálisan lehet jobban megfogni mint külsővel, de jár erre bármilyen nőnemű egyed aki nem ért ezzel egyet az nyugodtan korrigáljon :) Remélem érthetőnek sikerült a monológom. 22f

2013. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Lehet kedves utolsó, de ha ez így van, akkor miért van az, hogy szinte összes díszpasinak van barátnője, a kedves és értelmes, érzelmes és nők nyelvén tudó kommunikatív átlagos vagy silányabb külsejű pasinak meg vért kell izzadnia egy lányért. Lehet igaz amit te mondasz, de akkor meg nem értem, hogy miért van az szinte mindig így, amit én írok le.
2013. okt. 12. 13:35
 46/49 anonim ***** válasza:
Kérdezővel teljes mértékben egyetértek,mindig ez történik amit ő leírt velem is.
2013. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

10/8-as vagy külsőre. a végzettséged 10/10 jó partivá tesz.


valljad be, csak modell nőkre hajtasz. átlagos nőknél teljesen jó vagy, csak ők nem kellenek neked.

2013. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

13:22-es vagyok


Tudod azért azt én sem írtam hogy a nők szakértője lennék... :D

Attól tartok amiket kérdezel azok örök talányok maradnak (tudniillik mire megkapod a választ addigra már megőszülsz :D)

2013. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Hat adtol is fugg hogy mien a pofad ( arcod) mert ha egy feresikerult szerencsetlen arcod van; mar megbocsass...Akor nm csodalhatod h nm szeretnek a lanyok...
2013. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!