Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok a barátommal, és én már nagyon szeretnék babát, ő még nem. Igaz, iskolába jár, de mire megszületne, már végezne! Hogyan puhíthatnám egy kicsit a dologban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 kolosszus22 ***** válasza:
63%
Akkor legyen, 2-3 év, az ideális lehet!
2009. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
próbálok pozitív lenni, köszi, de a konkrét kérdésemre még midig nem kaptam választ
2009. nov. 14. 21:03
 13/64 anonim ***** válasza:
88%
Azért ne csak végezzen, hanem legyen egy jó állása, egy lakás sem ártana, és neked is kéne valami végzettség, hiszen szép dolog a gyereknevelés, de pár év múlva nem ártana neked is dolgozni, "papírral" könnyebb elhelyezkedni, mint egy sima érettségivel.
2009. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
52%
Azért nem akar senki arra válaszolni, mert nem akarjuk, hogy megkeserítsd a csávó életét.
2009. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
ő rendőr(lesz), utolsó gyakorlati fél évét tölti, és 5 évre alá van írva a munkaszerződése, 4 hónapja együtt élünk, és én ügyvezető asszisztensként dolgozom egy könyvelő irodában! Van végzettségem, könyvelő-kontírozó vagyok, és pénzügyi szakmanager... asszem ezekkel semmi gond nincsen ;)
2009. nov. 14. 21:06
 16/64 A kérdező kommentje:
nem megkeserítés, nem erőltetek rá semmit, csak néha célozgatok... ő viccesen továbbáll, h jól van Kicsim, ne viccelj, nem kell még az a baba... sosem volt ebből konfliktusunk, de tisztában van vele, h nekem nagy vágyam :$
2009. nov. 14. 21:07
 17/64 anonim ***** válasza:
85%
Üzenem a párodnak hogy ne legyen ostoba! Édes Istenem mit meg nem adnék azért hogy minden 2. család (esetetekben leendő család) ilyen legyen! Mindkettőtöknek van illetve lesz biztos állása, és te se 50 évesen akarsz szülni! Tudom hogy kívülről könnyű okosnak meg derűlátónak lenni, de szerintem ha valamikor, akkor most aktuális lenne a baba (vagy babák ;)) Sok siket!
2009. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
59%
*sikert
2009. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
nagyon köszi... azt hiszem ezt a komit meg fogom neki mutatni! ;) Amúgy tudom, h ő a legjobbat akarná a gyerekének... és lehet, h ezért nem akar még, mert bizonytalan...
2009. nov. 14. 21:22
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint nem kényszerítheted olyasmire amit végképp nem akar. Ha látsz rá esélyt h meggondolja magát akkor mondd el neki h te mennyire nagyon szeretnéd, sorolj fel neki érveket mellette. Ha mindent megpróbáltál de még így sem akarja akkor ne erőltesd, valószínűleg nem érzi magát elég érettnek hozzá.
2009. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!