Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok a barátommal, és én már nagyon szeretnék babát, ő még nem. Igaz, iskolába jár, de mire megszületne, már végezne! Hogyan puhíthatnám egy kicsit a dologban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
67%
nyugodtan várhatsz még a gyerek vállalással egy kicsit. inkább teremtsétek meg az anyagi és a biztonsági feltételeket. utána jöhet a baba. nem vagy elkésve még vele. jó ha kb 2- 3 évet. az alatt az idő alatt ő is biztonságos otthont tud teremteni neked és a leendő babának. manapság már nagyon kitolódott a gyerekvállalás időpontja.
2009. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
tudom, h a gyerekvállalás kitolódott, és nem divat már 30 év alatt szülni, de én nem divattárgyat akarok, hanem gyereket! Szeretetből, és nem azért, mert mások is később szülnek...
2009. nov. 14. 21:36
 23/64 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Nekem is az a véleményem, hogy jó korban vagy, és nem tudom megérteni, miért szülnek 30 felett. Illetve megérteni meg tudom, csak elfogadni nem. Egészségügyis vagyok, és egyre inkább 30 felettieket látok a szülőszobán. Az anya gyermek illetve apa gyermek kapcsolat is akkor a legjobb, ha nincs rengeteg korkülönbség a szülők illetve a gyermek között. Azonban a másik dolog, hogy ha a párod nem akarja, akkor nem szabad erőltetni. Talán esküvő után könnyebben fog majd neki menni minden. Szerencsések vagytok a biztos állással, ez nem mindenkinek adatik meg, és tényleg mindig felvidít, ha 30 alatti hölgyet látok nagy pocakkal. Persze az is, ha 30 felettit, de 30 feletti még jobban :) Próbálkozz az esküvő után,vagy ha már dolgozik, az nem olyan sok idő, talán ha megbeszélitek ki is tudtok egyezni ebben az időben :)
2009. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
53%
Azért szülnek 30 felett, mert akkor már el tudják tartani rendesen a családot.
2009. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
59%
* 30 alatti még jobban :) Nah :)
2009. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
85%
Jah azt még elmesélem, pont ma jött el az egyik ismerősünk (46 éves) és mutatott egy pici babáról egy fényképet, közölte, hogy az unokája :) Repesni tudtam volna örömömben hogy még ilyen is van :) Másrészről 20-28 éves korban a legkockázatmentesebb szülni, és a terhesség is ilyenkor a legkönnyebb.
2009. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
21:44-re válaszolva! Sajnos mostanában sok a karrierista ember, és ezt a gyerekek sínylik meg szerintem! És aki karrierista, az 30 felett sem fog a gyerekével többet törődni! Nagyon sok ismerősöm van (a családomban is), akik 30 felett szültek, aztán rápaterolták másra a gyereket napközben, hogy ők visszamehessenek dolgozni, a gyerek meg még egy éves sincs! Sztem ez sem jó módszer!
2009. nov. 14. 21:46
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Bocs nem írtam oda, hogy ki vagyok. Na mind1. Írtam korábban, hogy 2 évet még kéne szerintem várnotok. Nem kell túlzásba vinni, csak például ha a gyerek valami betegséggel születik (pl dongaláb), akkor azt még akkor helyre lehet hozni, de az belekerül egy kis pénzbe. Vagy kiderül, hogy hármasikreid lesznek. Három gyerekkel nem fogtok bírni anyagilag, sem munka mellett idegileg.

21:44.

2009. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
ez az ikerterhesség érdekes téma, van esélyem rá, mert én magam is ikergyerek vagyok, és a párom családjában is fordulnak elő ikrek XD
2009. nov. 14. 21:58
 30/64 anonim ***** válasza:
80%
A rossztól nem szabad félni! Ha mindenhez úgy állnánk hozzá, hogy jajj mi lesz ha, akkor nagy baj lenne. Gyönyörű egészséges babája lesz :) A hármasiker terhesség pedig iszonyú ritka, inkább csak lombik sajátosság, persze nem kizárt, de nagyon nagyon ritka.
2009. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!