Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok a barátommal, és én már nagyon szeretnék babát, ő még nem. Igaz, iskolába jár, de mire megszületne, már végezne! Hogyan puhíthatnám egy kicsit a dologban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 14. 22:22
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Na de egy szónak is 100 a vége, szerintem ha még komolyan nem beszéltetek róla csak elvicceltétek akkor nyugodtan üljetek le és beszélgessetek :) Ha egy kapcsolat annyira harmonikus, hogy 1 év után összeházasodtok, boldogok vagytok és nem veszekedtetek még a baba miatt, akkor biztos vagyok benne, hogy tudtok kompromisszumot kötni, hogy pl. ha ő végzett vagy ha összeházasodtatok akkor belefogtok a babaprojektbe :)
2009. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
én is így gondolom... mindent meg tudunk beszélni, a komoly dolgokat pláne... őt is kompromisszumképesnek érzem, bár ugye rendőrökhöz híven ő is nagyon nyakas ember... amit eldönt, annak úgy kell lennie, de tudom, h szeret, és ha meg tudjuk beszélni, akkor rájön, hogy nekem milyen fontos ez, mert szeret, és mindig lesi a kívánságaimat, és hogy nekem mi a jó :)
2009. nov. 14. 22:26
 44/64 anonim ***** válasza:
87%

Tény hogy ha valamibe egyáltalán nem is vágunk bele akkor az sokkal kevesebb rizikóval jár... Ennyi erőből az utcára se engedje ki senki a gyerekét ameddig nincs a bankban fél millió forintja, hogy azonnal kezeltetni tudja a gyerekét ha például elüti az autó. Nincs olyan hogy mindenre fel van készülve valaki. A 2. világháborúban több gyerek született mint manapság, akkor senki nem tudott semmire készülni, és mégis azok a gyerekek lettek sok kommentező nagyszülei.

21:20-as voltam 17/F

2009. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp számolj be róla, ha beszéltetek :):) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül hogyan döntöttetek :) Annyira jó ilyen komoly, érett gondolkodású embereket látni a korosztályomban. Úgy kellenének ebbe a világba ilyen emberek, mint egy falat kenyér. Kívánom a mielőbbi döntést és sok boldogságot nektek :):) 20/L
2009. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
azért szép, hogy egy 17 éves fiú így tud gondolkodni erről! Remélem találsz egy hozzád illő okos lányt (ha eddig nem találtál még)! Köszi a komit
2009. nov. 14. 22:30
 47/64 A kérdező kommentje:
20 éves lány! megadod az msn címed???
2009. nov. 14. 22:30
 48/64 anonim ***** válasza:
Küldtem mailt :)
2009. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Izgatottan várjuk a fejleményeket :)!
2009. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
fejlemény még nincs, párom a koleszban azóta, de legalább levizsgázott... megvan a negyedéves modulzárója :)
2009. nov. 17. 18:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!