Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék már tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék már tenni, hogy ne szeressen belém minden fiú barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magamnak egy igazi fiú barátot, akinek bármit elmondhatok, és ő is elmondhat nekem bárkit, mert barátnőkkel eddig nem voltak jó tapasztalataim és a fiúknak sokkal könnyebben megnyílok, és jobban meg is bízom bennük. Viszont eddig akármelyik fiúval jó baráti viszonyba kerültem, egy idő után bevallotta, hogy ő többet érez irántam. Akárkivel próbálok interneten is ismerkedni, mindig oda lyukad ki az egész, hogy a fiú eláraszt bókokkal a külsőmet illetően. Annyira zavar ez, mert nekem tényleg egy jó barátra lenne szükségem, nem pasira, és most oda jutottam, hogy egy embert sem tudok igaz barátomnak tekinteni, lányokkal meg soha nem tudtam őszinte igaz barátságot kialakítani. Miért kell a fiúknak mindig szerelmet vagy kapcsolatot belegondolniuk, amikor látják, hogy nekem egyáltalán nem ez a célom?
2013. nov. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

végülis nem ez a probléma Magyarországon, hogy túlképzettség van, vagy szerinted ilyen sok az okos ember manapság? :D amúgy pont ez a visszavágásod, hogy te "okos vagy, mert neked diplomád van" mutatja, hogy mennyire szűk látókörű vagy....

miért lennék beképzelt, na és főleg r.banc? :)

2013. nov. 6. 01:31
 32/45 anonim ***** válasza:
Nincs túlképezettség, csak butus vagy és nem ismered az erre vonatkozó statisztikákat. A politikai mesét etted meg. :D
2013. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

A felsőoktatási helyek szűkítésének – az általunk elérhető statisztikák szerint – a pillanatnyi költségvetési hiánycél elérésén kívül nincs nemzetgazdasági értelme.


A magyarországi munkaerőpiac két jellemzőjében kirívóan eltér az európai uniós, illetve a fejlett ipari országok OECD-átlagától. Az egyik az inaktivitás kirívó mértéke (a munkaképes korban lévő emberek nincsenek a piacon), a másik az alacsony iskolai végzettségűek alacsony foglalkoztatottsági szintje. Magyarországon a diplomások aránya az elmúlt évek felsőoktatási bővülése ellenére is elmarad mind a fejlett országok, mind az uniós országok átlagától. Az OECD-országok között a 25–64 éves korosztály 30 százalékának van felsőfokú végzettsége, míg ugyanez az arányszám az EU–21-ek átlagát nézve 27 százalék. Ehhez képest Magyarországon e népesség mindössze húsz százalékának van felsőfokú végzettsége, ami annak fényében is nagy elmaradás, hogy ez az arány sokat javult a sokak által szidott felsőoktatási expanzió következtében, ugyanis ez a szám 1997-ben még csak 12 százalék volt (Education at a Glance, 2011).

2013. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Diplomások aránya: 6 százalékkal maradunk el az uniós átlagtól

MTI2013-04-18 08:45


Magyarországon 30% körüli a diplomások aránya ebben a korosztályban. A nők 35,5 százaléka, míg a férfiak 24,7 százaléka végzett felsőfokú oktatási intézményben. Azoknak az aránya, akik 18–24 éves korukban már nem tanulnak, Magyarországon 2005-ben 12,5 százalék volt, 2010-re 10,5 százalékra csökkent, tavaly pedig 11,5 százalék volt. Ezen a téren Magyarország – az uniós célkitűzéshez igazodva – azt vállalta, hogy ezt az arányt 2020-ig 10 százalékra vagy az alá csökkenti.


A „diplomás országok” dobogóján Írország az első, ahol a kérdéses korcsoport több mint fele, 51,1 százaléka rendelkezik felsőfokú végzettséggel, Ciprus a második, 49,9 százalékkal, a harmadik pedig Luxemburg, ahol a 30 és 34 év közöttiek 49,6 százaléka rendelkezik diplomával. A sereghajtó Olaszország, ahol 21,7 százaléknak van diplomája, amelyet 21,8 százalékkal előz meg Románia, Máltán pedig az ott élő 30–34 évesek 22,4 százaléka végzett felsőoktatási intézményben.


Azok tekintetében, akik nem tanulnak tovább, Szlovénia, Szlovákia és Csehország vezeti a rangsort, 4,4, 5,3 illetve 5,5 százalékkal. A legrosszabbul ebben a vonatkozásban Spanyolország teljesít, ahol szinte minden negyedik fiatal, az érintettek 24,9 százaléka 18–24 éves kora között már nem tanul.



Óhaj-sóhaj? :D

2013. nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
jól van, taps :) szerinted a kommunikáció és médiatudomány stb (ezret sorolhatnék) szakokat ki nem tudja elvégezni? Sejtem, te is hasonlóval rendelkezel, azok a legbüszkébbek a diplomájukra... de nem értem, miért kellett ebbe belemenni, leírtad a véleményed a kérdéssel kapcsolatban, úgyhogy most már ideje lépned innen.
2013. nov. 6. 01:39
 36/45 anonim ***** válasza:
:D Ez sem talált. Határozottan nem büfészakos vagyok.
2013. nov. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Oké, nem érdekel, milyen diplomád van, lehet az akármilyen, az intelligenciád pár válaszodban megmutatkozott.
2013. nov. 6. 01:46
 38/45 anonim ***** válasza:

:D


Az iq-dat az minősíti, hogy a tapasztalatot nem fogadod el. Az enyémet és másokét sem. :)

2013. nov. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
A TE nagy tapasztalatodat "nem fogadom el", rajtad kívül egy ember írt ilyet, hogy nincs fiú és lány között barátság. Kár, hogy ezt jó páran meg tudják cáfolni... úgyhogy ne add itt a nagy megmondót, annyitól, hogy neked egyszer nem jött be, másoknak még bejöhet. És a te IQ-dat mutatja az, hogy engem ostobázol azért, mert merek hinni a fiú-lány barátságban xd ne viccelj már...
2013. nov. 6. 01:55
 40/45 anonim ***** válasza:
Ha lett volna eszed olvashatnál erről statisztikákat külföldi kutatásokból. :D Én megtettem. :) 50% szex lesz belőle.. létezik. :P
2013. nov. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!