Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék már tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék már tenni, hogy ne szeressen belém minden fiú barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magamnak egy igazi fiú barátot, akinek bármit elmondhatok, és ő is elmondhat nekem bárkit, mert barátnőkkel eddig nem voltak jó tapasztalataim és a fiúknak sokkal könnyebben megnyílok, és jobban meg is bízom bennük. Viszont eddig akármelyik fiúval jó baráti viszonyba kerültem, egy idő után bevallotta, hogy ő többet érez irántam. Akárkivel próbálok interneten is ismerkedni, mindig oda lyukad ki az egész, hogy a fiú eláraszt bókokkal a külsőmet illetően. Annyira zavar ez, mert nekem tényleg egy jó barátra lenne szükségem, nem pasira, és most oda jutottam, hogy egy embert sem tudok igaz barátomnak tekinteni, lányokkal meg soha nem tudtam őszinte igaz barátságot kialakítani. Miért kell a fiúknak mindig szerelmet vagy kapcsolatot belegondolniuk, amikor látják, hogy nekem egyáltalán nem ez a célom?
2013. nov. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
soha nem lesz csak ha megöregszel, csúnya leszel.
2013. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

ő is elmondhat nekem bármit -> azt is elmondhatja, hogy szerelmes


vagy nem? azt az egyet nem? :D

2013. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
El is mondják, ha szerelmesek. Ha azok, akkor mondják is el, nem ezzel van a baj. De alapból nem kéne belém szeretniük. Úgy kéne nekik is hozzám állniuk, mint csak egy baráthoz, semmi több. Én azt szeretném, hogy úgy kezeljenek, mintha fiú lennék...
2013. nov. 5. 22:57
 14/45 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, utálok csajokkal lógni, idegesít hogy lehetünk akármilyen jóban is, mindig méricskélnek és összehasonlítanak másokkal vagy önmagukkal, fiúkkal mindig is jobban szerettem lenni, velük teljesen más, nincs állandó verseny hogy kinek nagyobba melle vagy kit dugtak meg a hétvégén legtöbben, lehet a pasik közt is van hasonló csak lányként nem veszem észre nemtudom..Viszont azt tudom hogy sokkal jobban érzem magam veluk, sokkal többet lehet veluk hülyéskedni és ők legalább értik a poenjaimat. Lányok közt nem tudom magam elengedni, nem érzem magam odaillőnek, mintha csak egy pótkerék lennék.

Nekem volt egy "fiú barátom" elvileg. 2 évig mindent megbeszéltük, hülyéskedtünk, azt hittem tényleg csak Ennyi, aztán mégse, ő szerlmes lett, meg akart csókolni és le akart velem feküdni. Azóta tudom hogy ez a fiú-lány baratsag addig tart, míg az egyik dugni nem akar...

Párom haverjánál voltam negyedszer tetováltatni mire bevallotta hogy szeret, de mindkettőnk érdekében ne beszéljünk és ne talakozzunk, előtte mindig Facebookon beszéltünk, órákig hülyéskedtünk, gusztustalan dolgokról beszéltünk, és tessék...

Valaki írta, és teljesen igaza van, ha találsz egy pasit aki nagyon jó pasi, megértitek egymást, jo kapcsolatotok van, biztos hogy beindítja a fantáziádat, nem is nő az akinek nem..

Ez már csak így marad, szerintem azért is akarnak egy fokkal feljebb lépni ilyenkor a srácok (persze ez csak az én véleményem, ettől még gondolhatom rosszul) de talán az, hogy egy olyan oldalát ismerik meg egy lánynak amit egy első találkozásnál/randinál nem, ott kapásból megpróbálják mindenféle taktikával lenyugozni a masiat (mindket félre igaz bárki bármit is mondjon)

A "barátságnál" meg pont hogy ez kimarad, az igazi hétköznapi személyiségét ismerik meg, akivel lehet nevetni, nem játsza meg a szexistennőt és azt hogy ő hű de kívánatos, és talán ez az ami megfogja őket, és érzik annyira belsosegesnek a kapcsolatot hogy merik megpróbálni azt hogy hatha lehet több is köztetek.



18/L

2013. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
14-es, szívemből szóltál, ugyanígy érzek én is a lányokkal!:D Nagyon durva. Igaz lehet, amit írsz...
2013. nov. 5. 23:06
 16/45 anonim ***** válasza:
Miért ki vagy te kérdező Angelina Jolie?
2013. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Barátkozz velem! Biztos, hogy nem fogok szerelmet vallami. :)
2013. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
kivanom hogy pusztuly mielobb foleg a 7 es szamu komment miatt
2013. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
7. voltál te már szerelmes?
2013. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

18-as, "kívánom, hogy pusztulj", mert akkora fogyi vagy, hogy egy 7 éves helyesebben ír nálad, és még nekem írsz ilyet XD

19-es, amúgy nem voltam még igazándiból, de szerintem ha már az elejétől kezdve csak barátként tekintenének rám, akkor az ilyet ki lehetne kerülni.

2013. nov. 6. 00:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!