Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék már tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék már tenni, hogy ne szeressen belém minden fiú barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magamnak egy igazi fiú barátot, akinek bármit elmondhatok, és ő is elmondhat nekem bárkit, mert barátnőkkel eddig nem voltak jó tapasztalataim és a fiúknak sokkal könnyebben megnyílok, és jobban meg is bízom bennük. Viszont eddig akármelyik fiúval jó baráti viszonyba kerültem, egy idő után bevallotta, hogy ő többet érez irántam. Akárkivel próbálok interneten is ismerkedni, mindig oda lyukad ki az egész, hogy a fiú eláraszt bókokkal a külsőmet illetően. Annyira zavar ez, mert nekem tényleg egy jó barátra lenne szükségem, nem pasira, és most oda jutottam, hogy egy embert sem tudok igaz barátomnak tekinteni, lányokkal meg soha nem tudtam őszinte igaz barátságot kialakítani. Miért kell a fiúknak mindig szerelmet vagy kapcsolatot belegondolniuk, amikor látják, hogy nekem egyáltalán nem ez a célom?
2013. nov. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
gyermeteg vagy! nincs igazából barátként tekintés ellentétes nem között. egy ostoba liba vagy.
2013. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
20. kikerülni nem lehet (vagy nagyon nehéz, mert nem számítasz rá, mert elvileg a barátod), viszont túlélem, ha valaki nem szeretne dugni velem :D
2013. nov. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
te vagy az ostoba, hogy ilyen kijelentést teszel. Szerintem sokan tudnák bizonyítani az ellenkezőjét ;) Ez csak a te véleményed, és annyitól, hogy szerintem igenis lehet barátság fiú és lány között, nem vagyok ostoba liba xd nem is ismersz...
2013. nov. 6. 01:05
 24/45 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kb annyi évnyi mint ahány éves vagy liba. Csak rám akart utána mászni. :D
2013. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
az én barát-nőm lehetsz, úgyis másba vagyok szerelmes!
2013. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
24-es, te egy gyökér vagy, előbb tanulj meg értelmes mondatot kreálni, aztán beszélhetünk.
2013. nov. 6. 01:18
 27/45 anonim ***** válasza:
előbb diplomázz le te is liba :D
2013. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
hú, de visszavágtál, mintha nem tudna akárki lediplomázni manapság :D
2013. nov. 6. 01:24
 29/45 anonim ***** válasza:
Nem is tud. :)
2013. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezö te egy beképzelt ri.b@nc vagy!
2013. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!