Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy férfi?

Figyelt kérdés
Sdrandokon láthattok ilyen idős embereket,nem szép látvány sőtt.Én nem hiszem, hogy egy idősödő pasi ilyenre izgulna,és náluk már a vágy sem az igazi.Ha mégis sexről beszélnek, az már csak emlék, illetve hazudnak,dicsekednek.Ti miképp gondoljátok?
2013. nov. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 A kérdező kommentje:
Mnden idősebb férfi v.nő azt mondja a párjának mikor jól megnéz egy csinos fiatalt: helyes de nekem már nem kéne.Az más mit gondol.DE A KÉRDÉSEMTŐL MÁR SOKAN ELTÉRTEK!
2013. nov. 11. 00:04
 12/90 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező privátozz másnak. :D Ostoba vagy, a 28 éves nőt beizgatta a férfi te eszes.
2013. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
48%

A kérdésedre válaszoltam, mert azu ez:


"Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy *****férfi****?"



A sex magyarul szex, egyebeket hagyjuk petya.

2013. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
52%

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 23:55

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy férfi?

"Konkrétan egy ismerősöm 50 évesen gyereket gyártott egy 28 éves nőnek, te ostoba."

Az üzenet témája: idős sex

Az üzenet szövege: Ostoba??Te vagy egy primitív bunkó,milyen jogon sértegetsz másokat,idióta!!Én 60-évesekről írok,nem 28éves nőkről.Talán a kérdésre kellene felelni!NO MÉG SZÉP HOGY 28 ÉVES NŐ IZGALOMBA HOZZA AZ IDŐSEBB FÉRFIT IS.BAROM!!

2013. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:
7-ES "konkrétan,egy 50-es ismerősöm gyereket gyártott egy28 éves nőnek,te ostoba." Válaszom:az ilyen sértegető stílust mellőzzük,ha nem érted a kérdést,attól még nem a kérdező az ostoba!Én 60 évesekről kérdeztem!!
2013. nov. 11. 00:17
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly elott ismerkedtem meg egy57eves ferfivel es nagyon izgatott. Szex is volt. Meg jartam volna vele. Fiatalabbnak nezett ki a koranal. Szoval egyertelmuen igen a valasz.30/n
2013. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves"



Az 50-60 éves mióta kizárólag 60 éves? Hiába húzod fel magad, rendes választ adtam a kérdésedre amit TE nem értesz. :D

2013. nov. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező kommentje:


7-ES "konkrétan,egy 50-es ismerősöm gyereket gyártott egy28 éves nőnek,te ostoba." Válaszom:az ilyen sértegető stílust mellőzzük,ha nem érted a kérdést,attól még nem a kérdező az ostoba!Én 60 évesekről kérdeztem!!


Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy férfi?


xD

2013. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
71%

Azt értsd meg, kedves kérdező, hogy az érett emberek nem csupán egy szexuális tárgyként tekintik a másik embert!

És tudod miért? Mert egy 50 éves már látott felnőni huszonéveseket, az ő időérzékelésében ez olyan, hogy a huszonéves lány tegnap még totyogó kisgyerek volt.

Mivel jellemzően ilyen korú gyermekeik is vannak, ezért egyszerűen összekapcsolódik fejben a tudat, hogy aki most huszonéves, az a saját gyermekével azonos fejlődési utat járt be. Egy egészséges gondolkodású negyvenes, ötvenes, hatvanas képtelen szexuális vonzalmat érezni egy GYEREK iránt, és a gyereket most úgy értsd, hogy a SAJÁT gyerekével azonos korosztályról van szó. A huszonévesben azt látja, hogy ugyanúgy, ahogy a saját gyermeke, "tegnap" még általános iskolás volt, "tegnapelőtt" még óvodás, és hát szinte még most született...

Ez eleve kizárja azt, hogy szexuálisan tekintsen rá.


Ellenben a partnerével összeköti több évtizednyi kötődés, és hidd el, hogy olyankor már rohadtul mindegy, hogy milyen a teste, hiszen a saját teste is alakult... lehet, hogy ráncos, de nem egyik napról a másikra lett ráncos, volt idő hozzászokni, észrevétlenül történt az átalakulás, és együtt ráncosodtak. És ez bőven elég ahhoz, hogy kívánják egymást!

2013. nov. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó nagyon nő! :D Nem szexi a 25 éves mert totyogott. Ez kemény!
2013. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!