Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy férfi?

Figyelt kérdés
Sdrandokon láthattok ilyen idős embereket,nem szép látvány sőtt.Én nem hiszem, hogy egy idősödő pasi ilyenre izgulna,és náluk már a vágy sem az igazi.Ha mégis sexről beszélnek, az már csak emlék, illetve hazudnak,dicsekednek.Ti miképp gondoljátok?
2013. nov. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:

"A hüvelyszárazságnak pedig mi a fene köze van a korhoz?! :o"


Ha ennyit sem tudsz a klimaxról akkor igazán műveletlen vagy. Szófosásos semmitmondó szöveged van.

2013. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával a női ciklus először szabálytalanná válik, majd végül teljesen elmarad. Menopauzáról beszélünk, ha menstruáció az előző egy éven belül nem jelentkezett. Ezt az időszakot egyéb tünetek is kísérik: hangulati ingadozások, hőhullámok, alvászavarok, a szexuális vágy csökkenése, hüvelyszárazság a legjellemzőbb panaszok.A korai klimax tünetei ezzel megegyeznek, csak kialakulásuk időpontja tér el. Rendszerint 40 éves kor körül - van, akinél még korábban - megjelennek. Gyakoriságát tekintve a panaszok 15 és 29 év között 1000-ből 1, 30 és 39 év között 100-ból 1 hölgynél jelentkeznek.
2013. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
Anatómiából is szigorlatoztam, abból sem röhöghetsz ki tudatlanka. :D
2013. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik elmélet sem erről szól illetve elavult, ezek nem igazolják az állításod."


Miről nem szól? Illetve melyik elmélet elavult?

Az eriksoni modell nem arról szól, hogy minden egyes korszaknak megvannak a maga krízisei, amiket meg kell tudni oldani az egyénnek, akkor tud továbblépni a következő "szintre"? Ha nem erről szól, akkor szerinted miről?

A pszichoszexuális fejlődéssel foglalkozó elméletek pedig úgy, ahogy vannak, elavultak? Nem létezik pszichoszexuális fejlődés? Vagy mi az benne, ami nem erről szól? Melyik része elavult?

Fejtsd már ki bővebben légy szíves, mert vagy nagyon nem értesz a témához, vagy ebből áll a vitakultúrád, hogy ami nem egyezik a te nézeteiddel, az "hülyeség", meg "elavult".

Egyébként azt is írtam - ha figyeltél - hogy az elméletet kiegészítettem a SAJÁT tapasztalataimmal, amit a korral szereztem meg, úgy, hogy végigmentem ezeken a fejlődési szakaszokon, legalábbis a többségén. A pszichológia ugyanis elég rendesen épít a tapasztalati tanulásra, nem véletlen, hogy pl. a képzés szerves része az önismereti tréning is.

2013. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:

freudi modell elavult, eriksoni pedig nem erről szól


ne makogj már feleslegesen

2013. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
100%
Az evolúciós pszichológiát tanulmányozd inkább, és a reklámokat. Megmutatja mi a vonzó. Reklámok mögött van gyakorlati kutatás, nem szottyadt nőkkel reklámoznak.
2013. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
100%

# 51: És honnan a fenéből vetted, hogy klimaxolnék? Köszönöm szépen, de még semmilyen klimaxos tünetem nincs, így hüvelyszárazságom sem! :D

Úgyhogy elhiheted, hogy nem gátol a szexuális életben. Szóval a "félelmeimmel" kapcsolatos elméleted ezen része máris megbukott.

2013. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz klimaxolni. Tippeltem. :) Legalább most rövid voltál, értékelem az időkímélésed.
2013. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:

"freudi modell elavult"

Freudról nem is írtam egy szót sem! Nem ő az egyetlen, aki a pszichoszexuális elmélettel foglalkozott! Egyébként attól, hogy elavult, a mai napig az ő elméletét alkalmazzák a pszichoterápiában, legalábbis nagyon sok tényezőjét (persze továbbfejlesztve).


A reklámpszichológia pedig egyáltalán nem cáfolja, amit írtam, de teljesen más az ESZTÉTIKUM és más az emberi kapcsolatok működése! Elég szomorú lenne, ha a párkapcsolatainkat reklámok alapján akarnánk működtetni...


Evolúciós elmélet hasonlóképpen. Van egy - egyébként nagyon kedves - ismerősöm, aki az evolúciós elmélet jegyében egy csinos, fiatal nőt választott magának, hogy jó géneket adjon tovább. Most éppen válnak, és a pasi nekem szokott panaszkodni, hogy a nő milyen éretlen, gyerekes, a szülei irányítják, kapcsolatra teljesen alkalmatlan. De már nem tud mit tenni, mert megszülettek a gyerekek, úgyhogy élethosszig tartó tartásdíj-fizetés vár rá... (pluszban a nőt nem igazán tudja kitenni a lakásból).

Úgyhogy, ha valaki CSAK az evolúciós elvek alapján akar választani, az nagyon megégetheti magát.

2013. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
# 58: Ahogy a többi pontot is... csak azt nem vagy képes elfogadni, hogy vannak, akiket TÉNYLEG nem vonzanak a fiatalok.
2013. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!