Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet sexre izgató, a 50-60 éves, legyedt, ráncos nő, vagy férfi?

Figyelt kérdés
Sdrandokon láthattok ilyen idős embereket,nem szép látvány sőtt.Én nem hiszem, hogy egy idősödő pasi ilyenre izgulna,és náluk már a vágy sem az igazi.Ha mégis sexről beszélnek, az már csak emlék, illetve hazudnak,dicsekednek.Ti miképp gondoljátok?
2013. nov. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:

Ez utóbbit igazán köszönöm, én meg értékelem az olyan vitapartnert, aki nem személyeskedik, hanem érvel.

Nos, ahogy írtam, teljesen más az, hogy valaki MEGNÉZ valakit, esetleg elpoénkodik rajta, hogy "de megdugnám", és más az, hogy ténylegesen megtenné-e. Mert az, hogy a pasik sörözés közben a fiatal csajokkal kapcsolatban elpoénkodnak, az arról szól, hogy levezetik a felesleges szexuális feszültségeiket, az ezzel kapcsolatos bűntudatukat, hogy ne kelljen szoronganiuk miatta - aki magába fojtja, az generál belőle egy jó kis szorongást, ez sajnos tapasztalat (közeli jó barátomnál tapasztaltam ilyesmit).


Nem tudom, hány éves vagy, de hidd el, hogy az embernek a korral változik az ÉNKÉPE, és ezzel együtt a környezetről alkotott képe is. Tehát tudatában van annak, hogy ő öregszik, és hogy vele együtt az ismerősei is. Egészséges lelkületű ember ezt feldolgozza könnyen. Ha valaki FÉL az öregedéstől, akkor persze, hogy fiatalabbak felé fordul, mert az azt az érzetet kelti benne, hogy ő is fiatalabb... de ez, valljuk be, önáltatás.

Családomban van olyan, kimondottan idős (90 feletti) férfi, aki 20 évesekre csorgatja a nyálát. De ő egy olyan pszichiátriai betegségben szenved, ami miatt nincs tisztában a saját valós korával, nincs reális énképe. Ha megkérdezed, adatszerűen meg tudja mondani, de pl. 40 évesekre azt mondja, hogy "öregember", önmagáról valami egészen torz képe van. (Nem csak ebben nyilvánul meg, sok minden másban is, ami kezelést is igényel.)


Az egészséges lelki fejlődés során az ember szépen végigmegy a különböző életszakaszokon, megoldja az adott szakaszok problémáit, elfogadja saját magát, a korát, tudja élvezni az éppen aktuális kor szépségeit, és nem akar harcolni a természet törvényei ellen. Persze vannak, akik nem tudják elfogadni, akik valamely szakaszban sérültek, azokra ez nem igaz (és itt most nem kell feltétlenül komoly lelki problémákra gondolni, nem kell ezért senkit pszichiátriai utalni, de azért az emberek 99%-a küzd ilyen-olyan lelki zavarokkal, amelyek egy része kevésbé látványos és súlyos, más részük pedig komolynak mondható, kezelést igényel). Ennek EGYIK lehetséges megnyilvánulása az, ha nem a saját korosztályához vonzódik. Azt pedig a legelső hozzászólásomtól kezdve elismertem, hogy az idősebbek is megnéznek - mint esztétikai élményt - egy csinos lányt/fiút, de ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni! Figyelj, én pl. meg szoktam nézni a csinos nőket, meg is jegyzem néha, hogy de jól néz ki, de jó a feneke, stb. Pedig full hetero vagyok, de ami szép, azt elismerem. Viszont nem feküdnék le vele.

Ha látok egy helyes modell fiút, elismerem, hogy jól néz ki, de engem pl. kísért már haza ilyen modell fiú, és nagyon szeretett volna bejönni... de nem engedtem be. Mert emberileg meg nem vonzott, hiányoltam belőle azt az érettséget, ami engem be tud indítani. Esztétikailag vonz, szexuálisan nem. El lehet különíteni a kettőt. Huszonévesen még nekem sem ment igazán. :) Ehhez kell a "kor".

2013. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:

Demi Moor - Asthon Kutcher és utána is. Psota Irén se az öreg férfiakra bukott. Aki megteheti nő az fiatalít.


'Demi's an amazing woman!' Pearl diver Will Hanigan, 30, reveals he's 'become close' to Ms Moore

2013. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:

Életedben nem tanultál pszichológiát (velem szemben, nálam ez egyetemi több év szigorlattal), ilyen személyiségfejlődés nincs.



Ez a te kitalációd.

2013. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:

"Aki megteheti nő az fiatalít. "

Nem. Az a nő fiatalít, aki nem tudja elfogadni a saját korát, a saját öregedését, és azt hiszi, hogy attól fiatalabb lesz, ha fiatalít.

Én pl. megtehetNÉM. Nem egy, nem két huszonéves udvarlóm volt/van. Némelyik egész kitartó, hónapok óta fűzöget.


Akkor az elméleted alapján én pl. miért nem teszem, miért nem állok össze nálam (jóval) fiatalabb pasival?

2013. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
Azt el is felejtettem, hogy bulikban is több 44-50 éves nő próbált felszedni 25-28 évesen. Társkeresőkön most is kifejezik megszexuálási vágyukat (nincs kint félmeztelen fotóm), ők is 8-15 évvel idősebbek.
2013. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:

"Akkor az elméleted alapján én pl. miért nem teszem, miért nem állok össze nálam (jóval) fiatalabb pasival?"



Mert van valami torz előítéleted erről, félsz a társadalom előítéleteitől valamint a világképed összeomlásától. Önbizalmad sincs elég, hogy megmutasd a tested egy fiatalnak. Félsz, hogy undorodna tőled, a hüvelyszárazságtól és más kellemetlenségektől.

2013. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
50%

"Életedben nem tanultál pszichológiát (velem szemben, nálam ez egyetemi több év szigorlattal), ilyen személyiségfejlődés nincs.


Ez a te kitalációd."


Ja, hogy arra az egy-másfél évnyi "a pszichológia alapjai" elnevezésű kurzusra gondolsz, ami minden bölcsész szakon van? Hát arra nem alapoznék...

Az IS megvolt, már régen. A személyiségfejlődés eriksoni modelljére céloztam, kiegészítve a pszichoszexuális fejlődési szakaszokkal. Ha ez mond egyáltalán valamit...

2013. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
Nem bölcsész vagyok nyomi. :D
2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
(Egyik elmélet sem erről szól illetve elavult, ezek nem igazolják az állításod.)
2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
50%

"Mert van valami torz előítéleted erről, félsz a társadalom előítéleteitől valamint a világképed összeomlásától. Önbizalmad sincs elég, hogy megmutasd a tested egy fiatalnak. Félsz, hogy undorodna tőled, a hüvelyszárazságtól és más kellemetlenségektől."


Remek. Köszönöm, hogy felvilágosítottál! :D

Nos akkor: ha fiatal pasival akarnám magam dugatni, akkor megtehetném titokban is, nem kéne felvállalnom sem!

A testképemmel köszi, rendben vagyok, ha félnék levetkőzni mások előtt, akkor a korombeliek előtt is félnék, de nem vagyok igazán gátlásos, pl. nudista strandon is voltam már.

A hüvelyszárazságnak pedig mi a fene köze van a korhoz?! :o Ugye nem fogsz most még azzal is jönni, hogy tág is vagyok, mert az idősebb nők azok mind kitágulnak, mert akkor körberöhöglek, hogy a pszichológia mellett még az anatómiai ismereteid is elég szegényesek!


Köszönöm szépen, egészséges szexuális életem van... korombeliekkel. És biztos beteg vagyok, de én hozzájuk tudok vonzódni. A fiatalokhoz képtelen vagyok vonzódni. Nekem a szexualitás élvezetéhez kell a férfi érettsége, tapasztalata sincs, ami a fiatalakban nincs meg.

Hogy ezt honnan tudom? Onnan, hogy voltam huszonéves, amikor huszonévesekkel szexeltem (igen, sok partnerem volt életemben) és egyetlen huszonéves sem ütötte meg azt a szintet, amit egy érett negyvenes. Nekem egy huszonéves komoly visszalépést jelentene, mert a hamvas testén kívül semmiféle többletet nem lenne képes nyújtani, a hamvas test meg engem nem érdekel. Ez van.

2013. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!