Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011 decemberében ismertük meg egymást, kérte hogy költözzek hozzá most is nála lakom de 2-3 hete egy lánnyal beszélget, elvileg tudja hogy tudok róluk. Elég intim témákról is beszélgetnek, skypejában elolvastam a beszélgetését, nagyonfáj amit tett. Mit tegyek? Nincs hová mennem
2013. nov. 11. 08:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Úgy fest, hogy ennek itt van vége. Kezd el keresni az elköltözésre a megoldást, hogy mire menned kell meg legyen oldva. Nem hinném, hogy van más megoldás. Ne várd meg amig kirak, mert akkor leszel igazán bajban.
2013. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek törödjek bele? Keressek munkát meg lakást? Várjam amíg ö rak ki vagy menjek el én?
2013. nov. 11. 09:55
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem idő kérdése, hogy menned kell, én megelőzném, biztos utat épitenék a hirtelen utcára kerülés helyett.
2013. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 ASOT ***** válasza:
Igen. Munka aztán költözés.
2013. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Akkor keresek valami olcsó albérletet. Ha kell a szúleimtöl kérek rávalót. Sajnálom hogy eddif fajult :/
2013. nov. 11. 10:08
 16/28 anonim ***** válasza:
Írtad,hogy szüleiddel megromlott a viszony,most meg kérnél tőlük. Hogyis van ez?
2013. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Haragudnak rám, javulgat a viszony, de csak kitudnák segiteni a lányukst ha bbajban van :/ csak reménykedni tudok benne
2013. nov. 11. 10:24
 18/28 anonim ***** válasza:

Szüleiddel lakni nem egyszerűbb és olcsóbb lenne?

Nagyon fiatalok vagytok, nem hiszem hogy most még egy 14 éves odaköltöztetne helyetted a házba.

Albérletben laktok most vagy anyósodéknál?

Vigyázz azért mert másfél év internetes ismertség után találkoztunk és utána vagyok férjnél már lassan 1 éve és én másik országig mentem a szerelemért.

2013. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Egyszerübb olcsobb de barátom miatt hagytam ott a sulim most itt járom és már neemaakarom itthagyni. Anyossal ésünk 3masban
2013. nov. 11. 10:37
 20/28 anonim ***** válasza:

Felégetted a régi életedet teljesen olyasmiért, ami most a kútba esik. Van egy olyan erős gyanúm, hogy ebből volt a gond a szüleiddel, ezt nem akarták, de mentél a fejed után.

Ha korrekt, és őszinte választ akarsz kapni tőlem (ami a javadat is szolgálja), de egyáltalán nem akarod hallani, akkor azt mondom: Ideje, hogy megjöjjön az eszed, elismerd a hibádat, belásd, hogy hülyeséget csináltál, hazamenj, bocsánatot kérj, és rendbe tedd az életedet. MOST még nem késő! De egyszer az lesz!

2013. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!