Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011 decemberében ismertük meg egymást, kérte hogy költözzek hozzá most is nála lakom de 2-3 hete egy lánnyal beszélget, elvileg tudja hogy tudok róluk. Elég intim témákról is beszélgetnek, skypejában elolvastam a beszélgetését, nagyonfáj amit tett. Mit tegyek? Nincs hová mennem
2013. nov. 11. 08:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Megcsal a párom, mit tegyek?


2011 decemberében ismertük meg egymást, kérte hogy költözzek hozzá most is nála lakom de 2-3 hete egy lánnyal beszélget, elvileg tudja hogy tudok róluk. Elég intim témákról is beszélgetnek, skypejában elolvastam a beszélgetését, nagyonfáj amit tett. Mit tegyek? Nincs hová mennem


A kérdező kommentje:


200 kmre laktam régen. Nincs munkám, már 3 éve együtt lakunk. Szüleimmel megromlott a viszony. Már a találkát tervezgetik. Nem képzelek bele semmit, éjjel nappal beszélgetnek képeket küldözgetnek egymásnak. Velem alig beszél. Mondhatni netszex megy egésznap. Nemtudok senkihez menni. A lány 14 éves barátom 18. :/ nemtudom mit tegyek :'(



A kérdező kommentje:


Egyszerübb olcsobb de barátom miatt hagytam ott a sulim most itt járom és már neemaakarom itthagyni. Anyossal ésünk 3masban



- Kezdjed újra az iskolát a szüleid mellől és ne légy ilyen élősködő semmirevaló lény!

2013. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

2011 decemberében ismertük meg egymást.....

#7 kommentben meg azt írod,hogy 3 éve élünk együtt ez hogy jött ki,mert most 2013 dec.-ben lesztek 2 évesek!!!!!

2013. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igen, ebből volt a gond otthon.. Hazamennék de nem akarom itthagyni az iskolát :/
2013. nov. 11. 10:45
 24/28 A kérdező kommentje:
Van nagyobbb gondomcis minthogy 2 helyett 3 mat ütöttem be... Ha kötöszködni jöttél akkor köszönöm.. :) de akkor elmehetsz :)
2013. nov. 11. 10:52
 25/28 anonim ***** válasza:

Kapitálisan egyértelmű dolgot mondok neked.

Hivd fel a szüleidet, és őket is kérdezd meg. Ismerik az életedet, lehetőségeket, saját mozgástrüket, és velük együtt ötöljétek ki mi legyen! Nem fogok jobb megoldást kitalálni neked, mint ti hárman, vagy többen!

2013. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2013. nov. 11. 10:59
 27/28 anonim ***** válasza:
Te is tudod,hogy neked tipli van és mégis azt várod el tőlünk,hogy marasztaljunk,jössz ilyen ócska suli kifogással!! Bármennyire is sz...rul esik,hidd el nem akarlak bántami. Fel a fejjel :-)
2013. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem marasztalást vártam csak tippeket hogy ti mit tennétek helyettem/helyemben
2013. nov. 11. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!