Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal, felsoroltam az okokat, és azt mondta igazam van, valóban nem a régi az utóbbi időben, és reméli minél előbb boldog leszek, mert megérdemlem. De mégcsak nem is ellenkezett, pedig jól esett volna. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 14:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Te egy túlkomplikáló liba vagy... már bocs. Jobban járt a csávó, mert ha teperne érted, akkor papucsnak tartanád, de ha meg nem, akkor meg megszűnt a tűz. Gratulálok!
2013. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Az enyém annyit se mondott, hogy szia mikor kidobtam és sok boldogságot kivántam neki. :D
2013. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Azért nem ellenkezett mert


a, már nem szeretett, csak várta hogy ne ő legyen a hibás a szakításért. Mert ha nekiállsz még hisztizni is, mint ahogy teszed is, megmondhatja, hogy te szakítottál vele!


b, nem fog könyörögni, és ezáltal megalázkodni olyannak aki szakít vele.


törődj bele.

2013. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
hát igen,egyszer mondta h mindent túldramatizálok :/
2013. nov. 21. 19:23
 25/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon egyszerűk vagyunk. Azt mondjad a pasinak amit gondolsz akkor fog megérteni.
2013. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem becsült meg téged, túl jó voltál neki. Nem szabad szívből szeretni, pláne nem kimutatni. Tudom.
2013. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
ez igaz...de már nem is agyalok rajta,nem ő volt az igazi.majd jön vki akivel minden hepi lesz :)
2013. nov. 21. 21:45
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtad, sírsz mert szereted és nem könyörgött érted, két óra múlva elégedett is vagy magaddal. Nem szeretted.
2013. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
ez nem így van,csak fogalmad nincs milyen rossz úgy egy kapcsiban,h érzed h a másik nem azt érzi amit te,nem hiányzol neki eléggé,te erőlteted a talikat,csak a te kedvedért szexeltek,és bármilyen odaadó vagy,bármennyire is reménykedsz,a helyzet nem változik.igen,még mindig szeretem,de kell ez nekem?nem
2013. nov. 21. 22:02
 30/36 anonim ***** válasza:
ugyanezért szakítottam én is mire egy büdös szó nélkül lelépett és még aznap összejött mással...olcsó filléres és komolytalan sz*r alak azt sem érdemli hogy levegőt vegyen
2013. nov. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!