Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal, felsoroltam az okokat, és azt mondta igazam van, valóban nem a régi az utóbbi időben, és reméli minél előbb boldog leszek, mert megérdemlem. De mégcsak nem is ellenkezett, pedig jól esett volna. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 14:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom....mimden kapcsolatom szinte ilyen volt, a mostani picivel jobb, de már nem szenvedek, nem érdekel. Engem nem lehet szeretni, mert 100%-ig odateszem magam:) nem szabadna, de ilyen vagyok. Nem becsüli meg senki!! Mindenütt így van.
2013. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
ma is rámírt.miért akarja h haverok maradjunk?nekem ez nem menne,miert nem fogadja el?
2013. nov. 23. 15:59
 33/36 A kérdező kommentje:
nah kiderítettem :még mindig szeret,mik feltettem a kérdést h talizunk akk most?megint a szokásos válasz h fáradt.most akk szeret v nem?
2013. nov. 23. 16:22
 34/36 anonim ***** válasza:

nem szeret, csak hülyít már. ne találkozz vele!

ez volt velem, szakítottam én is azt vártam, hogy kicsit ellenkezzen, de semmi. 2 hét múlva összejött egy haver csajjal...

2013. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
most lehet nem jött össze neki a másikkal ezért gondolja te még jó lehetsz. hagyjad!
2013. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
azóta megismertem egy tökéletes pasit,aki tényleg szeret,és boldogabb vok mint valaha :)
2014. febr. 19. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!